SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch cord

Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei

Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei

    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
    • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei
  • Armoured Custom Fiber Optical Patch Cord Outdoor Cable 1m 3m Jumper FC/UPC huawei

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINE
    Sertifika: ISO-9001 2015
    Model numarası: Zırhlı Fiber Optik Patchcord

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10
    Fiyat: $+1.71+1PCS
    Ambalaj bilgileri: Kartonu jumper uzunluğuna göre ayarlayın.
    Teslim süresi: 5 kelime gün
    Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 1000 + PCS + Günlük
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: Zırhlı Fiber Optik Patchcord Kablo uzunluğu: 1 m, 3, 10m
    konektör tipi: FC / UPC kablo rengi: mavi
    Dalga boyu: 1310 1550 Fiber türü: G657A2
    Ekleme kaybı: 0.2dB Dönüş kaybı: 55dB

    Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei

    Esnek metal zırhlı optik fiberin yan basıncına karşı direnç, zırh tüpünün dış çapının azalmasıyla artar ve maksimum değer, mevcut geleneksel optik kablo test ekipmanının (8000N / 10CM) aşırı değerine ulaşmıştır. Bu özel optik fiber tarafından işlenen çeşitli spesifikasyonlardaki iç ve dış optik kablolar, küçük boyut, hafiflik ve mükemmel çevresel özelliklerin özelliklerine kolayca ulaşabilir. Bina kablolaması, anahtar ekipman odası optik bağlantısı, saha operasyonları, sensör algılama, evden fiber, masaüstünden fiber ve diğer karmaşık çevresel koşullar gibi karmaşık çevresel koşullarda optik iletim için ilk tercihtir.
    Bu optik kablo serisi, mevcut standartların çeşitli konektörlerine mükemmel uyum sağlar. Tamamen çelik zırh koruması kavramı çok sayıda uygulama ile onaylanmıştır ve fiber optik bakır kablo gibi uygulanabilir.

    Uygulama

    1. Bu duvarlar, tavanlar, asma katlar ve kanallar boyunca bağlı optik kabloların iç ve dış doğrudan döşeme için uygundur. Standart ve sağlam bir yapı tasarımıyla üretilen iletişim ekipmanlarının pigtailler ve hareketli bağlantı hatları, ekipman arasındaki bağlantı için doğrudan kullanılabilir.
    2. Kapalı yatay kablolama, binalarda dikey kablolama, LAM ağı, çoklu bilgi noktalarının bağlantısı için uygun, son kullanıcı ile doğrudan bağlantı durumunda kullanılması önerilir.
    3. Açık binalar arasında, toplumun omurgası ağ kabloları; dış mekan kabloları doğrudan iç mekanlara sokulur ve maliyetleri azaltır.
    4. Omurga ağı olarak kullanılan kuyruk kablosu, yıldırımları izole etmek ve sistem güvenilirliğini artırmak için binadaki ekipmana doğrudan omurga ağından bağlanır.
    5. Minimum bükülme yarıçapı küçüktür, büyük kapasiteli, çok istemcili iç mekan döşeme ve ünite kablolaması için kullanılabilir ve bağımsız olarak kullanılabilir. Çeşitli uç bağlı cihazlara kolayca bağlanabilir.
    6.Yüksek yoğunluklu kablolama, küçük kurulum alanı ve kurulum eğriliği için önerilir.

    özellik

    1: çıplak fiber anti-yan basınç, anti-şok ve anti-sıçan ısırığı koruma sorunu Çözüldü
    2: Kablonun yapısını daha makul, daha basit ve daha iyi hale getirin.
    3: Fiber optik kablo maliyetini azaltın ve kaynak israfını azaltın
    4: ürünün mevcut performansını değiştirebilirsiniz müşteri ihtiyaçlarına göre.

    Kablo yapısı

    Yüksek mukavemetli aramid takviye, fiberin gerilme gerilmesine sahip olmamasını sağlar ve harici çözgü standart bir optik kablodur. Çeşitli konektör parçalarının uygulanması için uygundur. Alev geciktirici, çevre dostu veya yüksek sıcaklığa dayanıklı kablo kaplama malzemesinden üretilmiştir. Hafif, iyi bükülme performansı ve yüksek esneklik.

    Konektör Özellikleri

    Şartname birim SC, FC, LC ST, MU, MT-RJ, SMA OVP, MPO E2000
    Tek mod Çok modlu Tek mod Çok modlu Çok modlu Tek mod Tek mod
    UPC APC PC UPC PC PC APC UPC APC
    Ekleme kaybı dB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.7 ≤0.75 ≤0.3 ≤0.3
    Geri dönüş kaybı dB ≥50 ≥60 ≥30 ≥50 ≥30 ≥25 ≥45 ≥55 ≥75
    dalga boyu mil 1310/1510 1310/1510 1310/1510 1310/1510
    değiştirilebilirliği dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Titreşim dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    Depolama sıcaklığı -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    Kablo çapı aa φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler