SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik SFP modülü

1000 Mbps 4 Port Çevrimiçi SFP Fiber Optik Alıcı-verici Modülü SX / LX Veri Tamponu 256 K

1000 Mbps 4 Port Çevrimiçi SFP Fiber Optik Alıcı-verici Modülü SX / LX Veri Tamponu 256 K

    • 1000Mbps 4 Port Online SFP Fiber Optic Transceiver Module SX/LX Data Buffer 256K
    • 1000Mbps 4 Port Online SFP Fiber Optic Transceiver Module SX/LX Data Buffer 256K
  • 1000Mbps 4 Port Online SFP Fiber Optic Transceiver Module SX/LX Data Buffer 256K

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO900-2008
    Model numarası: KXT-SM-10/100 / 1000MC-4

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: 11.85$
    Ambalaj bilgileri: 27cm x 25cm x 8cm
    Teslim süresi: 15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, L / C, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 500 + çiftleri + 7 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    İletim Hızı: 1000Mbps Dalga boyu: 1310/1550
    bağlayıcı: SX / LX mesafe: 20km
    Fiber türü: Sm mm Liman Tipi: SC / ST / FC ve RJ45
    Ürün Sertifikaları: CCC, CE, CE, FCC, FCC, RoHS, RoHS Çıkış gücü: DC 48V - DC 5V arası
    Veri arabelleği: 256K

    1000 Mbps 4 Port Fiber Optik Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü SX / LX Veri Tampon 256 K
    Medya dönüştürücüler, ağın herhangi bir yerinde, yeni uygulamaları, teknolojileri ve gelecekteki büyümeyi desteklemek için yeni ekipmanı mevcut ekipmanla entegre etmek için kullanılabilir. Fiber optik kablolarınız için SC, FC veya ST konektörleri ve bükümlü UTP kablo bağlantısı için RJ45 sağlar. Maksimum uzatma, fiber üzerinden 120 km'ye kadardır. Pahalı, tümleşik yükseltmeler yerine, medya dönüştürücüler, mevcut kablolamanın ve etkin ekipmanın ömrünü uzatabilir.
    Özellikler:

    1. Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktalarının 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü veya Yarım Çift Yönlü seçeneklerini otomatik olarak seçmesini sağlar.

    2. UTP bağlantı noktası, MDI / MDI-X otomatik geçiş bağlantılarını destekler.

    3. Tekli Mod Fiber: 60 km'ye kadar maksimum mesafe

    4. Maksimum 1536 bayt Ethernet paketini destekleme

    5. Destek akış kontrolü

    6. Dahili güç kaynağının benimsenmesi

    Teknik özellik

    1. Çalışma standartları: IEEE802.3z / AB, 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX

    2. Ortam sıcaklığı: 0 ~ + 50 ° C Depolama sıcaklığı: -20 ~ + 70 ° C Nem:% 5 ~ 90%

    3. Bağlayıcı: UTP: RJ-45,10 / 100/1000 Mbps; Fiber: SC, 1000 Mbps

    4. Kablo: UTP kablosu: Cat 5e veya Cat 6 (100m'ye kadar maksimum mesafe)

    Fiber: Tekli mod: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (mesafe 20-100km)

    5. Akış kontrolü: Tam Çift Yönlü: IEEE802.3x Yarım Çift Yönlü: geri basınç

    6. Güç: DC 48V - DC 5V

    7. MAC adres tablosu: 4K

    8. Veri Tamponu: 256K

    10/100 / 1000M İkili elyaf

    Bağlayıcı tipi SC SC SC SC SC
    Fiber türü Çok modlu Tek mod Tek mod Tek mod Tek mod
    dalga boyu 850 nm 1310nm 1310nm 1550nm 1550nm

    Maksimum uzaklık

    62,5µm: 224m

    20km

    40km

    60km

    80km

    50µm: 550m
    Min TX PWR -11.0dBm -9.0dBm -4.0dBm -8.0dBm -3.0dBm
    Max TX PWR -6.0dBm -5.0dBm 0dBm 0dBm 0dBm
    Duyarlılık <-18dBm <-21dBm <-24dBm <-25dBm <-25dBm
    Bütçe bağlantısı 7.0dBm 12.0dBm 20.0dBm 17.0dBm 22.0dBm

    10/100 / 1000M tek lif

    Bağlayıcı tipi SC SC SC SC
    Fiber türü Tek mod Tek mod Tek mod Tek mod
    dalga boyu 1310/1550 1310/1550 1310/1550 1490/1550
    Maksimum uzaklık 20km 40km 60km 80km
    Min TX PWR -10.0dBm -4.0 / -8dBm 0 / -5.0dBm -1dBm
    Max TX PWR -4.0dBm 0dBm 3 / 0dBm 3dBm
    Duyarlılık <-22dBm <-25dBm <-25dBm <-25dBm
    Bütçe bağlantısı 12.0dBm 20 / 17dBm 25 / 20dBm 24.0dBm

    10/100 / 1000M Serisi Gigabit Dönüştürücünün Kablo Bağlantısı

    Liman tipi Kablo tipi Maksimum uzunluk
    10/100 / 1000BASET Kedi. 5, 5E UTP, RJ-45 100 metre

    1000BASE-SX 850n (62,5 / 125µm) Çok Modlu Fiber 220 metre
    1000BASE-SX 850nm'lik Çok Modlu Fiber (50 / 125µm) 550meter
    1000BASE-LX 1310nm'lik tek modlu Fiber (9 / 125um) 10-100km

    Led göstergesi

    Lütfen 10/100 / 1000M Serisi Gigabit Dönüştürücünün LED göstergesi için aşağıdaki tabloya bakın.

    LED durum belirti
    güç AÇIK Güç açık
    lnk / act flaş F1: FX Verileri, P1 ve P2: TP Verileri
    hız AÇIK Hız 1000M

    Özellikler arasında 10/100 / 1000M Dizi Gigabit Dönüştürücü

    MODEL 1 , 10/100 / 1000M Serisi 2 , 10/100 / 1000M Serisi
    STANDART

    IEEE802.3ab

    1000BASE-T;

    IEEE802.3ab

    1000BASE-T;

    IEEE802.3z

    1000BASE-SX

    IEEE802.3z

    1000BASE-LX

    ARAYÜZ

    RJ-45 kısım x 1 (10/100/1000 Mbps)

    SC konektörü Fiber bağlantı noktası x 1 (1000 Mbps)

    TP

    BAĞLANTILARI

    10/100 / 1000BASE-T: UTP Kategori 5, 5E

    LİF

    BAĞLANTILARI

    1000BASE-SX: 62.5 / 125 | mm

    veya 50 / 125µm Çoklu mod

    fiber, SC / FC konektörü

    1000BASE-LX: 9 veya

    10 / 125µm Tekli mod

    fiber, SC / FC konektörü

    LED

    ENDİKASYONLAR

    lnk / hareket, hız, güç
    MAKSİMUM UZAKLIK 550/220 milyon 10km ve 20km, 100km
    ÇEVRE

    Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ + 70 ℃

    Depolama Sıcaklığı: -40 ~ + 85 ℃

    Humlblty: yoğuşmasız% 10 ~ 90

    GÜÇ 5V 2A
    NET KAYNAKLARI 500 g
    EMİSYON FCC Sınıf A, CE

    Tipik Optik Güç Bütçe

    10/100 / 1000M Serisi
    Bağlayıcı SC SC SC SC SC
    dalga boyu 850 nm 1310nm 1310nm 1310nm 1550nm
    Tipik 550/220 milyon 10km 20km 30km 50-100Km
    Min TX -11dBm -11.0dBm -10.0dBm -7.0dBm -1 ~ -6.0dBm

    Max TX

    PWR

    -3.0dBm - 3.0dBm -1.0dBm 0.0dBm 0.0dBm
    Duyarlılık -18dBm -21.0dBm -21.0dBm -24.0dBm -24.0dBm

    bağlantı

    Bütçe

    8.5dB 12.0dB 15.0dB 19.0dB 19.0dB

    Kurulum

    Herhangi bir elektrikli cihazda olduğu gibi, ekipmanı aşırı sıcaklığa, neme veya elektromanyetik girişime maruz kalmayacağı bir yere yerleştirmelisiniz. Özellikle, seçtiğiniz sitenin aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir: Lütfen medya dönüştürücüyü yüklemek için adımları izleyin. Bu Dönüştürücü tak ve çalıştır cihazdır.

    1. Ortam dönüştürücüsünün kurulacağı ağdaki cihaz / istasyonun gücünü kesin.

    2. Ağda etkinlik olmadığından emin olun.

    3. Ortam dönüştürücüsünden fiber kabloyu fiber ağına takın. Fiber bağlantıları, soketi almak için Eşleşen Aktarma soketi olmalıdır

    4. 1000Base-Tx ağından üründeki RJ-45 bağlantı noktasına bir UTP kablosu takın

    5. Güç kablosunu ortam dönüştürücüsüne bağlayın ve güç ışığının yandığını kontrol edin. Tüm kablo bağlantıları uygun olduğunda TP Link ve FX link LED'leri yanacaktır.

    6. Cihazın / istasyonun gücünü açın.

    Paketleme ve Teslimat

    Paket standart ihracat gereksinimlerine göre paketlenmiş olacak, müşteri memnuniyeti bizim hedefimizdir.

    Etiket baskı: müşteri logosu veya kexint marka mevcuttur

    İç ambalaj: 5 adet bir kartonda

    Dış ambalaj: karton çuval ile dolu olacak, iyi toz ve ıslak gelen karton koruyun.

    Ulaşım: hava yoluyla, deniz yoluyla, DHL tarafından, Fedex TNT, UPS ...

    Şirketimiz:

    1). Teslim süresi
    Şirketimde 200'den fazla çalışanı varsa, en az 10.000 konektör üretilebilir.
    2) .Araştırma Departmanı
    Ayrı araştırma ekibimizle, gereksinimlerinize uygun ürünler üretmeyi de taahhüt ediyoruz.
    3). Kalite güvencesi
    Her ürün iyi kalitede olacak şekilde test edilecektir. Bu arada testiniz için ücretsiz örnekler temin edilebilir.
    Garanti süresi 10 yıldır. Mallarla ilgili bir sorun varsa, değiştirme işlemi mümkün olacaktır.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler