SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik araçları

Ekleme / Geri Dönüş Kaybı Test Cihazı Fiber Ağ Araçları KXT 502 1310 1550 850nm Tek / Çok Modlu

Ekleme / Geri Dönüş Kaybı Test Cihazı Fiber Ağ Araçları KXT 502 1310 1550 850nm Tek / Çok Modlu

    • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode
    • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode
    • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode
    • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode
    • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode
  • Insertion / Return Loss Tester Fiber Network Tools KXT 502 1310 1550 850nm Single / Multi Mode

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: CE UL ISO-9001
    Model numarası: KL-502

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: 661.77$
    Ambalaj bilgileri: 38 * 38 * 21
    Teslim süresi: 5
    Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram, L / C
    Yetenek temini: 10 + PCS + Günlük
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Gerilim: AC110-240V çalışma dalga boyu: 850/1310/1550
    Test ölçeği: 0-75dB Çalışma durumu: 0-5000m deniz seviyesinden, -10-50 ° 15m / s maksimum rüzgar hızı
    Test doğruluğu: 0.25dB Çıktı kararlılığı: 0.05db / saat
    Arabirim türü: FC / SC / ST Uygulanabilir lifler: SM MM DS NZDS
    Doğrusallık: 0.001nw / uw / mw Boyutu: 26,5 * 26,5 * 14

    Ekleme ve geri dönüş kaybı test cihazı KXT 502 1310 1550 850 nm Tekli Mod veya Çok Modlu

    KXT-502 sokma ve geri dönüş kaybı test cihazı, kendi üretim deneyimlerine ve müşteri gereksinimlerine dayanarak Rongbang İletişim tarafından tasarlanan test edilmiş bir fiber optiktir. Fiber optik pasif bileşenlerin ve fiber telekom endüstrisinin ekleme ve geri dönüş kaybının test edilmesinde yaygın olarak kullanılır. Fabrikalar, araştırma kurumları ve işletme şirketleri için temel ve ideal bir test cihazıdır. Benzersiz bir ekleme kaybı veri uyarı seti vardır. Farklı renk gösterir. Test verimi büyük ölçüde geliştirilmiştir. Kullanımı kolaydır ve elektrik devresi tasarımı mükemmeldir. Büyük aktif ölçek ve mikro sinyal algılaması için çalışma adımlarını kaydeder. Eşsiz tasarlanmış mafsal sökülebilir. Güç ölçer arayüzü de mevcuttur.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler