SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret
Markalar: KEXINT
No. Çalışanları: 100~400
Yıllık satış: 800000-2000000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

        

      KXIND2007 yılında kurulan, telekomünikasyon ağ ekipmanı araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), üretim, pazarlama,ve uygulama çözümleri ve teknik hizmetler sunmak .

Ana ürünleri arasında fiber optik kablo, fiber dağıtım kutusu, fiber optik patchcord, MPO / MTP ve optik bölücü (PLC / FBT / WDM), hızlı konektör, fiber optik adaptörler,Fiber optik zayıflatıcılar., Pasif fiber optik ürünlerinde 11 yıldan fazla deneyime sahibiz. 2016 yılında, OLT / ONU Ar-Ge ve üretimi de kurduk. Ürünler telekomünikasyonda yaygın olarak kullanılmaktadır,Yayıncılık ve diğer alanlarTelevizyon, enerji mühendisliği ve diğer endüstriler. Ana pazar dağıtımı: Rusya ve diğer MDB, Güney Afrika, Avrupa, Güney Amerika, vb.

   

Fiber optik ürünlerinin pasif üretimindeki zengin deneyimler, yüksek kalitede güvenilir istikrarı ve ürünlerinin mükemmel performansını sağlar.Kısa teslim süresi için dünya çapında müşterilerden tüm bu yıllarda iyi bir üne sahip., hızlı teslimat ve zamanında servis sonrası.

 

 

Çin SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD şirket Profili 0

Geçmiş

 Çin SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD şirket Profili 0

Hizmet

Hizmetlerimiz: Şirketimiz, küresel telekom operatörlerine OLT'den ONU'ya kadar bir dizi fiber optik ürün sağlamaya kendini adamıştır.

örneğin :GPON EPON OLT ONU , fiber optik kablo, fiber optik dış kabin, fiber optik ek yeri kapatma, fiber optik dağıtım kutusu, fiber optik patchcord, fiber optik ayırıcı fiber optik WDM

 

Çin SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD şirket Profili 0

Ekibimiz

Çin SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

 

Çin SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD şirket Profili 1