SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch cord

Önceden Tek Modlu LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Ekipman Testine Başlıyor

Önceden Tek Modlu LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Ekipman Testine Başlıyor

    • Premade Single Mode LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Leads Equipment Test
    • Premade Single Mode LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Leads Equipment Test
    • Premade Single Mode LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Leads Equipment Test
  • Premade Single Mode LC To SC Fiber Patch Cabl 5M 10M Leads Equipment Test

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: CE ISO
    Model numarası: SC / APC-SCC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 8
    Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 10000 + adet + perşembe
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı

    Fiber Optik Patchcord Tek modlu Simplex SC / APC-SS / APC LSZH PVC 1M 3M 5M 10M Kurşun kablo.

    . Uygulama

    1. fiber optik haberleşme sistemi

    2. optik erişim ağı

    3. Optik fiber Tarih İletişim

    4. Optik fiber CATV

    5. Yerel bir alan ağı (LAN)

    6. Test Cihazları

    2.Specification

    kip SM AA
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı

    Tipik ≤0.2dB

    Maksimum .30.3dB

    ≤0.25dB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥ 65dB ≥35dB
    değiştirilebilirliği ≤0.2dB
    Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
    dayanıklılık D0.2dB (1000 kez çiftleşme)
    Çekme Mukavemeti > 10kg
    Sıcaklık .20.2dB (-40 + 85, 100 saat sürer)
    Nem .20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)

    3.Çevre Güvenilirlik Testi

    Patchcorcor'ların performansı, optik özellikler, titreşim testi, termal döngü, darbe dayanımı, tuz püskürtme erozyonu, termal yaşlanma, nem direnci ve diğer testlerde IEC standartlarını GR-326-CORE karşılayacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

    4. Teknik parametre s

    1. konektör tipleri: FC, SC, LC, ST ve vb

    2. Min bükme yarıçapı: 3,8 cm

    3. Çalışma sıcaklığı aralığı: - 40 ~ 85 ° C

    4. bağlantı malzemeleri: seramik fiş çekirdek

    5. Min bant genişliği: 200 MHZ. Km / 850 nm, 500 MHZ. Km / 1300 nm

    6. tekrar fiş: <0.2 dB, her 500 kez fişi

    7. Min yansıma kaybı: 20 db

    8. Maksimum iade kaybı : -50dB

    5. İsteğe Bağlı Sipariş

    1) Konektör tipi: FC, SC, LC, ST

    2) Yüksük Son Yüz: PC, UPC, APC

    3) Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)

    4) Kablo Miktarı: Simpleks, Dubleks

    5) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm

    6) Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

    7) Kablo tipi: PVC, LSZH

    6. şirket bilgileri

    1) 10 yıldan fazla deneyim

    2) 200'den fazla profesyonel işçi

    3) 20'den fazla ülkeye ihracat

    4) ISO9001 ile Sertifikalı: 2008, ROHS

    5) F ree örnekleri test için temin edilebilir

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler