SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Optik WDM

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

Optik WDM

(17)
Çin 30dB Dönüş Kaybı Fiber Optik Anahtarı FSW 1x24 Mekanik WDM 1x16 1x32 OM4 Fabrika

30dB Dönüş Kaybı Fiber Optik Anahtarı FSW 1x24 Mekanik WDM 1x16 1x32 OM4

Fiber Optik Anahtarı FSW Cihazı 1x2 fiber optik iletim sistemi için Mekanik Optik WDM yüksek hız rota Optik anahtar, optik rotayı değiştirme özelliğine sahip bir tür işlevsel bileşendir. Optik fiber iletim ... Read More
2020-02-18 21:31:21
Çin FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Konnektör 1310 1490 1550 Fabrika

FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Konnektör 1310 1490 1550

FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 SC APC Konnektör 1310 1490 1550 Özel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış 1xN ve 2xN ayırıcı ürün serisinin tamamı sunulmaktadır. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR... Read More
2020-04-01 14:31:34
Çin FWDM 1 * 2 1m, 3.0, SC / UPC VERİ: 1310nm, 1490nm, SC / APC COM, TV 1550nm İzolasyon 55bB Fabrika

FWDM 1 * 2 1m, 3.0, SC / UPC VERİ: 1310nm, 1490nm, SC / APC COM, TV 1550nm İzolasyon 55bB

FWDM 1 * 2 1m, 3.0, T1550 R (1310,1490nm), SC / UPC VERİ: 1310nm, 1490nm, SC / APC COM, TV 1550nm İzolasyon 55bB 1 TANIM WDM kanıtlanmış ince film folter teknolojisine dayanmaktadır.Bu WDM, fiber optik iletişim ... Read More
2020-04-01 14:22:25
Çin Fiber Optik CWDM Optik WDM LGX Raf Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama Fabrika

Fiber Optik CWDM Optik WDM LGX Raf Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama

4CH CWDM Fiber LGX / Raf Optik Ekipman WDM ABS Kutusu 1550 1570 1590 1610 1. açıklaması: 4CH CWDM LGX Modülü ince film filtre teknolojisine dayanmaktadır. CWDM teknolojisi, aynı fiber kablo üzerinden birden ... Read More
2019-04-04 11:42:07
Çin FWDM Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı FC APC T1550 TV 1 * 2 45dB İzolasyon Fabrika

FWDM Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı FC APC T1550 TV 1 * 2 45dB İzolasyon

FWDM T1550 R (1310, 1490 nm), FC / APC VERİSİ: 1310nm, 1490nm, FC / APC COM, TV 1550nm İzolasyon 55bB 1 AÇIKLAMA WDM ağları, optik yükselteçlerde yaygın olarak kullanılan filtre WDM modülü. Cihaz, ışığı farklı ... Read More
2019-04-04 11:42:57
Çin 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM Fiber Mux Demux Modülü Optik ABS 1260 ~ 1620 dB Fabrika

8CH 16CH 32CH CWDM DWDM Fiber Mux Demux Modülü Optik ABS 1260 ~ 1620 dB

8CH CWDM Fiber Mux Demux Modülü Optik Ekipmanları WDM ABS Kutusu 1260 ~ 1620 dB 1. açıklaması: CWDM, sinyalleri tek fiber aktarımına tekrar kullanmak için farklı ışık dalga boylarına optik çoklayıcıyı ... Read More
2019-04-04 11:43:42
Çin ABS Fiber Optik WDM, WDM CWDM DWDM Fiber Optik Dalga Boyu Bölümü Fabrika

ABS Fiber Optik WDM, WDM CWDM DWDM Fiber Optik Dalga Boyu Bölümü

8CH Mini CCWDM Fiber Optik Ekipmanları WDM ABS Kutusu Mux Demux Modülü 1260 ~ 1620 dB KEXINT Kompakt Kaba dalga boyu bölmeli çoklayıcı (CCWDM Mux / Demux) ince film kaplama teknolojisi ve akıcı olmayan metal ... Read More
2020-02-18 21:32:07
Çin Fiber Mux Demux Modülü Optik WDM Donanımı 1270 ~ 1610nm Yüksek Kanal İzolasyonu Fabrika

Fiber Mux Demux Modülü Optik WDM Donanımı 1270 ~ 1610nm Yüksek Kanal İzolasyonu

KEXINT Şirketi Yoğun dalga boyu bölmeli çoklayıcı (DWDM), ITU dalga boyları içinde, yukarı bağlantı ve aşağı bağlantı elde etmek için membran filtre tekniğine ve tescilli akı olmayan metal bağlantı mikro-optik ... Read More
2019-04-04 11:43:47
Çin Küçük Ağ Optik WDM 1 × 3 Fiber SC APC Konektörü ABS Yüksek Güvenilirlik Fabrika

Küçük Ağ Optik WDM 1 × 3 Fiber SC APC Konektörü ABS Yüksek Güvenilirlik

FBT 1 × 3 Fiber Optik Çoğaltıcı WDM Splitter SC / APC Konektörü ABS MINI 1310 1550 Splitter 50/50 Fiber Optik FBT C kuplör , Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Çin 3 Port Dalgaboyu Bölünmesi Çoğullama Polarizasyonu Duyarsız Circulat 5.0 1585 dB Fabrika

3 Port Dalgaboyu Bölünmesi Çoğullama Polarizasyonu Duyarsız Circulat 5.0 1585 dB

3 Limanlar Mini Polarizasyon Duyarsız Fiber Optik Circulat WDM ABS Kutusu 1310 1550 1558 dB Özellikler: Düşük Ekleme Kaybı Yüksek geri dönüş kaybı Yüksek izolasyon Yüksek Sönme Oranı Yüksek Güvenilirlik ve ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Page 1 of 2|< 1 2 >|