SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik WDM

FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Konnektör 1310 1490 1550

FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Konnektör 1310 1490 1550

    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
    • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550
  • FBT 1×2 Coupler Fiber Optical WDM Mini 0.9 50/50 SC APC Connector 1310 1490 1550

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO9001-2008
    Model numarası: KXT-fbt

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 20 * 10 * 2
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, D / P, L / C, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 250 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Dalga boyu: 1310 1490 1550 Parametreleri: 1 * N / 2 * N
    Ayırıcı oranı: 5/95 10/90 15/85 20/80 25/75 30/70 35/65 40/60 45/65 50/50 bağlayıcı:
    Paket: Çelik Boru Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
    Ürün adı: FBT 1 * 2 0.9 Mini Paket (çizmeler hariç): 90 * 20 * 10 mm

    FBT 1 × 2 Çoğaltıcı Fiber Optik WDM Mini 0.9 SC APC Konnektör 1310 1490 1550

    Özel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış 1xN ve 2xN ayırıcı ürün serisinin tamamı sunulmaktadır. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE ile buluşuyor.Ağaç ve yıldız tipi inline kuplörler / bölücüler sunuyoruz. Sinyalleri ayırmak / birleştirmek için güvenilir bir çözüm sağlarlar. Yarma oranı, ağaç bağlaştırıcılar için 1x2 ila 1x32 bağlantı noktaları ve yıldız bağlaştırıcılar için 2x2 ila 2x32 arasında değişir. Tek, çift ve üçlü dalga boyu pencerelerinde (1310/1490 / 1550nm) mevcuttur. Fiber Optik FBT ayırıcı, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetim cihazıdır. Küçük boyut, yüksek güvenilirlik, ucuz maliyet ve iyi kanal-kanal tekdüzelik özelliklerine sahiptir ve optik sinyal gücü bölünmesini gerçekleştirmek için PON ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

    Özellikleri

    ___________________________________________________________

    Sıkı ve ince yapı
    IL ve RL'de mükemmel parametreler
    Yüksek güvenilirlik ve yönlendirilebilirlik
    Hassas olmayan dalga boyu
    İyi yüksek sıcaklık düşük sıcaklık performansı
    Kullanışlı mühendislik uygulamaları
    İnce polarizasyon
    Geniş kapsam dalga boyu

    Uygulamalar

    _________________________________________________________________

    Fiber optik iletişim sistemi
    PON yapısına dayalı FTTX erişim ağı
    Yerel döngü ve pasif optik ağ (PON)
    CATV ağı
    LAN, WAN ve MAN
    Test ekipmanları

    Özellikler

    _________________________________________________________________

    Üç Pencere Birleştirici Test Raporu
    S / N: 20190139186001
    TİP OC-1X2-SM-50 / 50-345-1m-0,9-SC / APC
    Test Dalgaboyu mil 1310/1490/1550
    Bağlantı Oranı 50/50
    Çıktı 1310 1490 1550
    Çikişi1 Out2 Çikişi1 Out2 Çikişi1 Out2
    Ekleme Kaybı dB 3.44 3,09 3.16 3.30 3.42 3.17
    Bağlantı Oranı % 48.01% 51.99% 50.77% 49.23% 48.57% 51.43%
    PDL dB ≤0.20
    yönlü dB ≥45
    Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70
    Depolama sıcaklığı -40 ~ 85
    lif Uzunluğu m 1.0
    boyut aa ¢ 3 * 54
    Elyaf Türü Corning SMg657A2 9 / 125,0.9mm
    Bağlayıcı SC / APC

    Hizmetlerimiz:

    ___________________________________________________________

    1. profesyonel üreticisi, 100% fazla 3 kez test.

    2. değil haftalar içinde Müşteriler çözümleri.

    3. Dikkatle dikkatle sıcak hizmet.

    4. 24 saat içinde özel soruşturma sağlayabilir.

    5. çok maliyet tasarrufu, müşteri iş genişletmek için daha fazla fayda getirmek.

    6. biz bu alanda 12 yıllık deneyim olmuştur. Güvenebileceğiniz profesyonel tedarikçiyiz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler