SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

fiber optik patch cord

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

fiber optik patch cord

(35)
Çin Zırhlı Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu İç Mekan 3.0 SOS DX LC / UPC Konektörü Fabrika

Zırhlı Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu İç Mekan 3.0 SOS DX LC / UPC Konektörü

Zırhlı Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu Kapalı 3.0 Anti-sıçan Mavi SOS DX LC / UPC Uygulama : 1 'dir; Telekomünikasyon ağları; 2; Yerel bölge ağları; CATV; 3; Aktif cihaz sonlandırma; 4; Veri merkezi sistem a... Read More
2020-02-06 13:52:28
Çin Siyah Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 Corning Zırh IP68 SC / APC 5.0 / 3.0 Fabrika

Siyah Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 Corning Zırh IP68 SC / APC 5.0 / 3.0

Su geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 Corning Zırh IP68 SC / APC 5.0 Veya 3.0 Optik Kablo 1. Ürün Açıklaması: Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. Corning ve HUAWEI Mini SC konektörüne e... Read More
2019-05-27 17:41:05
Çin Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei Fabrika

Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei

Zırhlı Özel Fiber Optik Yama Kablosu Açık Kablo 1m 3m Jumper FC / UPC huawei Esnek metal zırhlı optik fiberin yan basıncına karşı direnç, zırh tüpünün dış çapının azalmasıyla artar ve maksimum değer, mevcut ... Read More
2020-02-08 13:58:25
Çin Ağ SM Fiber Optik Yama Kablosu LC UPC 1 3 Metre Zırhlı Metal Ceket Fabrika

Ağ SM Fiber Optik Yama Kablosu LC UPC 1 3 Metre Zırhlı Metal Ceket

Zırhlı Metal Ceket fiber optik yama kablosu LC / UPC-LC / UPC 1 M 3 M Uygulamalar: • CATV, LAN, Telekom ağı, test cihazları için başvurun • CATV • Telekomünikasyon ağları • Aktif cihaz sonlandırma • Metro • ... Read More
2020-02-06 13:58:58
Çin 12 Renkler Fiber Optik Yama Kablosu G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m Pigtail Fabrika

12 Renkler Fiber Optik Yama Kablosu G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m Pigtail

12 Renk SC / UPC-SM (9/125) G652D, G657A1, G657A2 0.9mm Kablo-1m veya 1.5m Optik Fiber Pigtail 1 Açıklama Fiber optik kablo ve pigtail, ST, FC, SC, LC veya MU gibi farklı konektör tiplerine bağlanabilir. Yüksek ... Read More
2020-02-08 14:01:51
Çin Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68 Fabrika

Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68

Su geçirmez SC / APC Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68 5.0 Veya 3.0 Optik Kablo 1. Ürün Açıklaması: Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. HUAWEI Mini SC konnektörüne eşit özel ... Read More
2020-02-06 13:58:37
Çin LC LC Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu PVC OM3 PLC G657A2 0.2 dB Fabrika

LC LC Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu PVC OM3 PLC G657A2 0.2 dB

LC / UPC SM Fiber Optik Yama Kablosu Pigtail 0.9mm G657A1 0.2 dB LSZH PVC OM3 PLC Ürün Açıklaması: Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. Fiber optik kablonun ucuna takılan aynı veya farklı konekt... Read More
2019-05-27 17:41:05
Çin FTTH Dağıtım KUTUSU SC / UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM 3m Optik ağ yapısı Fabrika

FTTH Dağıtım KUTUSU SC / UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM 3m Optik ağ yapısı

FTTH Dağıtım KUTUSU SC / UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM 3m Optik ağ yapısı Fiber Optik Yama Kablosu , düşük takma kaybı ve geri dönüş kaybı sunan ultra güvenilir bileşenlerdir. Fiber optik dağıtım çerçevesi ve ... Read More
2020-03-17 16:54:37
Çin Bağlayıcı SC / APC SC / UPC 50M ile LSZH Kılıf Malzemesi Fiber Optik Kablo Patch Kablosu Fabrika

Bağlayıcı SC / APC SC / UPC 50M ile LSZH Kılıf Malzemesi Fiber Optik Kablo Patch Kablosu

Beyaz FTTH Bırakma Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu Konnektörü SC / APC SC / UPC 50M 1. Ürün Açıklaması: FTTH fiber optik kablo bırakma kablosu, bağlantı yapmak için kablonun her bir ucunda iki konektöre ... Read More
2020-02-06 13:59:29
Çin FTTH Bırakma Kablosu Yama Kablosu Fiber Optik Kablo Kablosu Konnektörlü SC / APC SC / UPC 50M Fabrika

FTTH Bırakma Kablosu Yama Kablosu Fiber Optik Kablo Kablosu Konnektörlü SC / APC SC / UPC 50M

FTTH Bırakma Kablosu Yama Kablosu Fiber Optik Kablo Kablosu Konnektörlü SC / APC SC / UPC 50M 1. Ürün Açıklaması: FTTH Optik fiber yama kablosu, optik haberleşme ünitesi tarafından yapılır, parçaları ve kılıf ... Read More
2020-02-06 13:58:49
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|