SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

fiber optik SFP modülü

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

fiber optik SFP modülü

(11)
Çin 10 M 100 M 1000 M Modlu Fiber Modülü 1 Port Medya Dönüştürücü Anahtarı Serisi SC RJ45 Fabrika

10 M 100 M 1000 M Modlu Fiber Modülü 1 Port Medya Dönüştürücü Anahtarı Serisi SC RJ45

10 M 100 M 1000 M Fiber Optik 1 Port Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü Medya Anahtarı Serisi SC RJ45 Ethernet medya dönüştürücüler, tek modlu optik fiber üzerinden 10/100/1000 Mbps veri iletmek ve almak i... Read More
2020-02-18 21:28:27
Çin SM Tipi Fiber Optik SFP Modülü 1000 M 2 Bağlantı Noktası Ortam Dönüştürücü SC RJ45 Bağlayıcı Fabrika

SM Tipi Fiber Optik SFP Modülü 1000 M 2 Bağlantı Noktası Ortam Dönüştürücü SC RJ45 Bağlayıcı

1000 M Fiber Optik 2 Port Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü Medya Anahtarı Serisi SC KXT-SM-10/100 / 1000MC, fiber ve bakır Ethernet arasında medya dönüşümü için ekonomik çözümler sunan, yönetilmeyen medya ... Read More
2020-02-18 21:28:45
Çin 1000 Mbps 4 Port Çevrimiçi SFP Fiber Optik Alıcı-verici Modülü SX / LX Veri Tamponu 256 K Fabrika

1000 Mbps 4 Port Çevrimiçi SFP Fiber Optik Alıcı-verici Modülü SX / LX Veri Tamponu 256 K

1000 Mbps 4 Port Fiber Optik Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü SX / LX Veri Tampon 256 K Medya dönüştürücüler, ağın herhangi bir yerinde, yeni uygulamaları, teknolojileri ve gelecekteki büyümeyi destekleme... Read More
2020-02-18 21:28:38
Çin 1 Fiber Bağlantı Noktası 8 RJ45 Fiber Optik Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü 1000 Mbps 1.25G Fabrika

1 Fiber Bağlantı Noktası 8 RJ45 Fiber Optik Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü 1000 Mbps 1.25G

1 Fiber Bağlantı Noktası +8 RJ45Fiber Optik Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü 1000Mbps Bağlantı Noktası 1.25G Pahalı, tümleşik yükseltmeler yerine, medya dönüştürücüler mevcut kabloların ve aktif ekipmanın ... Read More
2020-03-04 16:15:33
Çin 1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optik SFP Modülü LC SX Alıcı-verici 1 Çift Lot 20 km T1550 R1310nm Fabrika

1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optik SFP Modülü LC SX Alıcı-verici 1 Çift Lot 20 km T1550 R1310nm

1.25 Gigabit Ethernet Fiber Optik SFP Modülü LC SX Alıcı-verici 1 Çift Lot 20 km T1550 R1310nm ÜRÜN AÇIKLAMASI: Kexint BIDI-1.25G-1310 / 1550nm-10km-LC-DDM Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri, ... Read More
2019-05-11 11:50:32
Çin SC Elektrik Fiber Optik SFP Modülü, Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Verici Fabrika

SC Elektrik Fiber Optik SFP Modülü, Tek Modlu Fiber Optik Alıcı-Verici

SC Tek Modlu Optik Alıcı-Verici 1310nm / 1550nm 20km 1.25G Bidi Sfp Modülü Ürün Açıklaması 1.25Gb / s QSFP28 Optik Alıcı -Verici, 100 G Ethernet uygulamaları için Dört Kanallı, Takılabilir, çift ​​LC , Fiber... Read More
2019-04-02 13:44:22
Çin Ağ Fiber Optik SFP Modülü 400G 10KM Büyük Veri Merkezi İçin CWDM QSFP Fabrika

Ağ Fiber Optik SFP Modülü 400G 10KM Büyük Veri Merkezi İçin CWDM QSFP

Çoklu modlu fiberler üzerinden 2x 200G Ethernet 200GBASE-SR4 bağlantıları için tasarlanan Gigalight 400G QSFP-DD SR8 optik modül (GQD-MPO401-SR8CA), 850nm dalga boylarını kullanarak 100m'ye kadar iletim ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Çin Elektrikli Fiber Optik SFP Modülü Alıcı-Verici HD Ağ Kamerası Özel Gigabit Fabrika

Elektrikli Fiber Optik SFP Modülü Alıcı-Verici HD Ağ Kamerası Özel Gigabit

HD Ağ Kamerası Özel Gigabit 1 Fiber Optik 16 Elektrik SFP Modülü Alıcı-Verici Noktadan noktaya ve noktadan çok noktaya zincir çok düğümlü ağ yapısı sağlayabilen 16 elektrik bağlantı noktasına ve 1 Gigabit SC ... Read More
2020-03-09 17:54:15
Çin 10 Gigabit LC SC Fiber Optik SFP Modülü Dubleks SMF 20 KM LR uyumlu Fabrika

10 Gigabit LC SC Fiber Optik SFP Modülü Dubleks SMF 20 KM LR uyumlu

10G Fiber Optik SFP Modülü Ürün tanıtımı Fiber Optik SFP Modülü Ürün Özellikleri: 1) Uyumlu Tek LC veya SC yuvası optik arayüz 2) Çalışırken takılabilir SFP ayakizi 3) 1310nm FP lazer vericisi; 1550nm DFB lazer ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Çin Çift Fiber Optik SFP Modülü 1550nm, Mini Gbic Modülü 80KM Lazer Verici Fabrika

Çift Fiber Optik SFP Modülü 1550nm, Mini Gbic Modülü 80KM Lazer Verici

Fiber Optik SFP Modülü Ürün tanıtımı Fiber Optik SFP Modülü Ürün Özellikleri: 1) Uyumlu Tek LC veya SC yuvası optik arayüz 2) Çalışırken takılabilir SFP ayakizi 3) 1310nm FP lazer vericisi; 1550nm DFB lazer ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Page 1 of 2|< 1 2 >|