• Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68
  • Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68
  • Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68
  • Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68
  • Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68
Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68

Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KEXINT
Sertifika: IS0-9001
Model numarası: KXT-PC-Su geçirmez-Zırh

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1 adet Bir torba, Bir küçük kutu, 10 adet bir karton
Teslim süresi: 7
Ödeme koşulları: D/A, l/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 300 ADET 1 gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Adı: Fiber Optik Suya Dayanıklı Zırh Patch kablosu Kablo uzunluğu: 3m 10m 15m
Elyaf Türü: 657A1 657A2 G657B3 G652D Elyafın Modu: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Ekleme kaybı: 0.2dB Renk: siyah
Wenlenth: 1310 1550 Performans: Su geçirmez
Bağlayıcı türü: Huawei
Vurgulamak:

duplex fiber patch cord

,

lif patch kablolar

Ürün Açıklaması

Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68

Su geçirmez SC / APC Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68 5.0 Veya 3.0 Optik Kablo

1. Ürün Açıklaması:
        Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. HUAWEI Mini SC konnektörüne eşit özel aptal prova tasarımı kör eşleştirme işlevine sahiptir; Bir yandan Bayonet tarzı mekanik mandal. Montajlar, birleştirilen itme-çekme yerleştirme ve süngü tarzı mekanik mandalla kolay, tek adımlı bağlantı sistemini garanti eder. Hızlı kurulum çözümleri sunar ve çiftleşme prizi / Adaptör üzerinde iyi performans gösterir. Kablo zırhlı veya amorbe edilebilir. Endüstriyel panel montajlı plastik adaptörler, fiber bağlantı için sızdırmaz bir geçiş işlevi görür. Yeni endüstriyel entegre flanş montaj adaptörleri sıkı, yan yana uygulamalar için tasarlanmıştır.

2. Özelliği:

1). Düşük Ekleme kaybı

2). Yüksek getiri kaybı

3). İyi tekrarlanabilirlik

4). İyi Kavşağı

5). Mükemmel Çevresel Uyumluluk

3. uygulama:

1) .Haberleşme odaları

2) .FTTH (Eve Elyaf)

3) .LAN (Yerel Alan Ağı)

4). FOS (fiber optik sensör)

5) .Fiber Optik Haberleşme Sistemi

6). Optik fiber bağlı ve iletilen ekipman

7). Savaş mücadele hazırlığı

4. Optik Fiber Bağlantı Kablosu Özellikleri

4.1 Bağlantı tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

4.2 Yüksük Son Yüz: PC, UPC, APC

4.3 Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um): G652D, G657A

Çok modlu (MM: 50 / 125um, 62.5 / 125um, OM3 veya OM4)

4.4 Kablo Miktarı: Simplex, Dubleks, 6 çekirdekli, 12 çekirdekli, 16 çekirdekli, 24 çekirdekli, 36 çekirdekli, 48 çekirdekli ...

4.5 Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, .90.9mm

4.6 Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

4.7 Kılıf Tipi: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, Plenum, Zırhlı…

5.Specification:

tip Standart, Usta
stil LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
Lif Tekli / Çoklu mod
50/125, 62.5 / 125 (Çok Modlu) OM2 ve OM1
50/125, 10G (Çok Modlu) OM3
Kablo Simpleks, Dubleks
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
PVC veya LSZH
Parlatma Manner UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)
Ekleme Kaybı D 0.1dB (Tekli Master için)
≤ 0.25dB (Tekli Standart İçin)
≤ 0.25dB (Multimode için)
JDS tarafından test edildi
Geri dönüş kaybı
(Tek mod)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
JDS RM3750 tarafından test edilmiştir
Tekrarlanabilirlik ± 0.1dB
Çalışma sıcaklığı -400C ila 850C
Geometri Gereksinimi
( Tek mod)
Yüksük Endface Radius
7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart için)
Apex Ofset ≤ 30 μm (Master İçin)
Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart İçin)
Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm
DORC tarafından test edildi
Geometri Gereksinimi
( Tek mod)
Yüksük Endface Radius
7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart için)
Apex Ofset ≤ 30 μm (Master İçin)
Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart İçin)
-50nm n U ≤ 50nm
DORC tarafından test edildi

6. Optik Kablo C olor

7. Ürün listesi:

Çizme Bağlayıcı Elyaf Türü Kablo numarası yüksük Bağlayıcı
0.9mm LC 9 / 125um SM Simpleks bilgisayar 1M
2.0mm FC 50 / 125um MM dubleks APC 2M
3.0mm SC 62.5 / 125um MM Çok lifli UPC 3M4M
ST OM3 Kurdele 5M
MU OM4 .........
D4 Özelleştirilmiş
MTRJ
MPO
DIN

8. üretim özellikleri:

8. Ürün tasarım çizimleri:

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Su geçirmez Optik Yama Kablosu SC / APC LC SC Tek Modlu LSZH G657A2 HUAWEI Zırh IP68 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.