• SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
  • SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
  • SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
  • SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
  • SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
  • SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68
SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68

SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KEXINT
Sertifika: Ce Ross IS0 9001
Model numarası: KXT-PC-Su geçirmez

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1 adet Bir torba, Bir küçük kutu, 10 adet bir karton
Teslim süresi: 7
Ödeme koşulları: D/A, l/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 300 ADET 1 gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Adı: Fiber Optik Suya Dayanıklı Yama kablosu Kablo uzunluğu: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
Elyaf Türü: 657A1 657A2 G657B3 G652D Elyafın Modu: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Ekleme kaybı: 0.2dB Geri Dönüş Kaybı: 55
Wenlenth: 1310 1550 Performans: Su geçirmez
Bağlayıcı türü: Corning
Vurgulamak:

duplex fiber patch cord

,

duplex fiber patch cord

Ürün Açıklaması

SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68

SM Fiber Optik Yama Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici Suya Dayanıklı IP68 İçin

1. Ürün Açıklaması:
        Fiber Optik Yama Kablosu optik ağ için önemlidir. Fiber optik kablonun ucuna takılan aynı veya farklı konektörlere sahiptirler. Fiber optik patch kablolar iki ana uygulama alanında kullanılır: bilgisayar çalışma istasyonu, prize ve patch panellere veya optik çapraz bağlantı dağıtım merkezine. Fiber Optik Yama Kablosu serisi, dağıtım talebinizi yerine getirmek için kapsamlı uzunluk ve konektör koleksiyonuna sahiptir.

2. Özelliği:

1). Düşük Ekleme kaybı

2). Yüksek geri dönüş kaybı

3). İyi tekrarlanabilirlik

4). İyi değişim

5). Mükemmel Çevresel Uyumluluk

3. uygulama:

1). İletişim odaları

2). FTTH (Eve Elyaf)

3). LAN (Yerel Alan Ağı)

4). FOS (fiber optik sensör)

5). Fiber Optik Haberleşme Sistemi

6). Fiber optik bağlı ve iletilmiş ekipman

7). Savunma savaşa hazırlık

4. Optik Fiber Bağlantı Kablosu Özellikleri

4.1 Bağlantı tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

4.2 Yüksük Son Yüz: PC, UPC, APC

4.3 Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um): G652D, G657A

Çok modlu (MM: 50 / 125um, 62.5 / 125um, OM3 veya OM4)

4.4 Kablo Miktarı: Simplex, Dubleks, 6 çekirdekli, 12 çekirdekli, 16 çekirdekli, 24 çekirdekli, 36 çekirdekli, 48 çekirdekli ...

4.5 Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, .90.9mm

4.6 Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

4.7 Kılıf Tipi: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, Plenum, Zırhlı…

5. Şartname:

tip Standart, Usta
stil LC, SC, ST, FC. AP, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
Lif Tekli / Çoklu mod
50/125, 62.5 / 125 (Çok Modlu) OM2 ve OM1
50/125, 10G (Çok Modlu) OM3
Kablo Simpleks, Dubleks
Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
PVC veya LSZH
Parlatma Manner UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)
Ekleme Kaybı D 0.1dB (Tekli Master için)
≤ 0.25dB (Tekli Standart İçin)
≤ 0.25dB (Multimode için)
JDS tarafından test edildi
Geri dönüş kaybı
(Tek mod)
UPC ≥ 50dB
SPC ≥ 55dB
APC ≥ 60dB (typ.65dB)
JDS RM3750 tarafından test edilmiştir
Tekrarlanabilirlik ± 0.1dB
Çalışma sıcaklığı -400C ila 850C
Geometri Gereksinimi
( Tek mod)
Yüksük Endface Radius
7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart İçin)
Apex Ofset ≤ 30 μm (Master İçin)
Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart İçin)
Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm
DORC tarafından test edildi
Geometri Gereksinimi
( Tek mod)
Yüksük Endface Radius
7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart İçin)
Apex Ofset ≤ 30 μm (Master İçin)
Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart İçin)
Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm
DORC tarafından test edildi

6. Optik Kablo C olor

7. Ürün listesi:

Çizme Bağlayıcı Elyaf Türü Kablo numarası yüksük Bağlayıcı
0.9mm LC 9 / 125um SM Simpleks PC 1M
2.0mm FC 50 / 125um MM dubleks APC 2M
3.0mm SC 62.5 / 125um MM Çok lifli UPC 3M4M
ST OM3 Kurdele 5M
MU OM4 .........
D4 Özelleştirilmiş
MTRJ
MPO
DIN

8. üretim özellikleri:

8. Ürün tasarım çizimleri:

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum SM Dubleks Fiber Patch Kablosu LC LC SC'ye Corning Harici İçin LC Suya Dayanıklı IP68 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.