SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MTP MPO Yama Kablosu

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

MTP MPO Yama Kablosu

(18)
Çin OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 3M 24 Çekirdek B Tipi SENKO Su Mavisi Fabrika

OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 3M 24 Çekirdek B Tipi SENKO Su Mavisi

OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 3M 24 Çekirdek B tipi SENKO Su Mavisi Gücümüz: Bilgisayar odasının inşası ve Nesnelerin İnterneti'nin inşası için gerekli koşullar! Standart kayıp, düşük kayıp, tek modlu ... Read More
2020-03-02 22:18:29
Çin Veri Merkezi 1m MTP MPO Yama Kablosu Dişi - Dişi 12 Fiber SM OM3 OM4 USCONEC Fabrika

Veri Merkezi 1m MTP MPO Yama Kablosu Dişi - Dişi 12 Fiber SM OM3 OM4 USCONEC

Veri Merkezi 1 m MTP MPO Yama Kablosu Dişi Kadın 12 Fiber SM OM3 OM4 USCONEC Kablo LSZH En gelişmiş ithal parlatma ekipmanları ve test aletleri ürünlerimiz süper kalite var, gibi Senko parlatma makinesi, ... Read More
2020-03-02 22:18:34
Çin OM4 OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 5M LSZH USCONEC Su Mavisi Rengi Fabrika

OM4 OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 5M LSZH USCONEC Su Mavisi Rengi

OM4 OM3 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 5M LSZH USCONEC Su Mavisi Bilgisayar odasının inşası ve Nesnelerin İnterneti'nin inşası için gerekli koşullar! Standart kayıp, düşük kayıp, tek modlu OM3, OM4 fiber; ... Read More
2020-03-10 18:56:05
Çin 100G 24 MTP MPO Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Macenta Tip B USCONEC Fabrika

100G 24 MTP MPO Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Macenta Tip B USCONEC

100G 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Eflatun tip B USCONEC Gücümüz: MPO / MTP üretim kapasitesini sürdürdü! Bilgisayar odasının inşası ve Nesnelerin İnterneti'nin inşası için gerekli ko... Read More
2020-03-02 22:18:41
Çin 12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi Fabrika

12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi

12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ortamına uygundur ve ana ... Read More
2020-02-27 23:10:13
Çin Fiber Optik 24 MTP MPO Yama Kablosu 5M OM4 24 Çekirdekli Kırmızı Düşük Kayıp 0.3dB tip B Fabrika

Fiber Optik 24 MTP MPO Yama Kablosu 5M OM4 24 Çekirdekli Kırmızı Düşük Kayıp 0.3dB tip B

Fiber optik patchcord 24 MTP OM4 5 M Om4 Fiber Kablo 24 Çekirdekli Macenta LSZH Düşük kayıp 0.3dB MPO / MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ... Read More
2020-02-28 12:05:52
Çin 1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Patch Cord OM4 12 Çekirdek Kutuları Eflatun Düşük Kaybı 0.3dB Fabrika

1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Patch Cord OM4 12 Çekirdek Kutuları Eflatun Düşük Kaybı 0.3dB

1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM4 12 Çekirdek kutuları 12 Takım Eflatun Düşük kaybı 0.3dB Yüksek Yoğunluklu 144 Fiber 1U 19 "Koparma Fiber Patch Panel, 40G QSFP portlarını MTP / MPO fiber ... Read More
2020-02-28 12:40:39
Çin Fiber Optik MTP MPO Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 FTTH LC Quad Adaptörü Max Modüler Fabrika

Fiber Optik MTP MPO Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 FTTH LC Quad Adaptörü Max Modüler

1U 96 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM4 FTTH Yüksek Kalite LC Quad Adaptör Max Modüler MPO / MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ... Read More
2020-02-27 21:58:34
Çin Çekmece Raf 1U 96 Çekirdekli Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gbps Fabrika

Çekmece Raf 1U 96 Çekirdekli Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gbps

Çekmece Rafı 1U 96 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100Gbps 1U Çekmece Rafı, MPO / MTP® ve LC ayrık konektör arabirimleri arasında güvenli geçişler sağlar. Bunlar için kullan... Read More
2020-02-27 22:04:45
Çin Break Out MTP MPO Patch Cord dişi 6 DX LC 12 fiber LSZH tip B mavi Fabrika

Break Out MTP MPO Patch Cord dişi 6 DX LC 12 fiber LSZH tip B mavi

Break Out MTP MPO Patch Cord dişi 6 DX LC 12 fiber LSZH tip B mavi Zaman alan saha sonlandırmasına uygun maliyetli bir koparma kablosu, yerden tasarruf gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri ... Read More
2020-03-02 19:04:52
Page 1 of 2|< 1 2 >|