Tel:
Çin Fiber Optik Zırhlı Kablo Üretici
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa Ürünler

MTP MPO Yama Kablosu

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

MTP MPO Yama Kablosu

(13)
Çin Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu 5 M OM4 24 Çekirdek Eflatun Düşük kayıp 0.3dB Fabrika

Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu 5 M OM4 24 Çekirdek Eflatun Düşük kayıp 0.3dB

Fiber optik patchcord 24MTP OM4 5 M Om4 Fiber Kablo 24 Çekirdek Eflatun LSZH Düşük kaybı 0.3dB KEXINT MPO / MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında ... Read More
2019-04-04 11:39:04
Çin 1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Patch Cord OM4 12 Çekirdek Kutuları Eflatun Düşük Kaybı 0.3dB Fabrika

1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Patch Cord OM4 12 Çekirdek Kutuları Eflatun Düşük Kaybı 0.3dB

1U 144 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Patch Cord OM4 12 Çekirdek 12 of 12 Takım kutuları Eflatun Düşük kaybı 0.3dB Yüksek Yoğunluklu 144 Fibre 1U 19 "Breakout Fiber Patch Panel, 40G QSFP portlarını MTP / MPO ... Read More
2019-09-23 10:50:08
Çin Veri Merkezi 2m MTP MPO Patch Cord 12 Fibre 9/125 Tek modlu Trunk LSZH Fabrika

Veri Merkezi 2m MTP MPO Patch Cord 12 Fibre 9/125 Tek modlu Trunk LSZH

Veri Merkezi 2m MTP MPO Patchcord Kadın 12 Fiber 9/125 Tek modlu Gövde Kablosu LSZH KEXINT MPO MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kolayca ... Read More
2019-04-04 11:39:07
Çin 40gbe MPO'dan LC Dubleks Koparma Kablosuna, OM3 Çok Modlu Fiber Optik Kablosuna Fabrika

40gbe MPO'dan LC Dubleks Koparma Kablosuna, OM3 Çok Modlu Fiber Optik Kablosuna

Veri Merkezi MPO / MTP Için 40G 100G Kadın 6 LC 12 Fiber OM3 Modlu LSZH, Breakout Kablosu KEXINT MPO MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kolayca ... Read More
2019-04-02 13:44:19
Çin Kablo MTP MPO Yama Kablosu B, Kaset Tekli Mod MTP MPO Dişi - 12 Fiber Fabrika

Kablo MTP MPO Yama Kablosu B, Kaset Tekli Mod MTP MPO Dişi - 12 Fiber

Tek Modlu MPO MTP Dişi 4 LC 8 Fiber LSZH, Tip B, Kablo Koparma, Elit, Sarı KEXINT MPO MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kolayca kurulabilen y... Read More
2019-04-02 13:44:19
Çin Çift Yönlü MTP MPO Patch Cord, 40G 100G MPO'dan LC Kablosuna 0.35dB Maksimum Ekleme Kaybı Fabrika

Çift Yönlü MTP MPO Patch Cord, 40G 100G MPO'dan LC Kablosuna 0.35dB Maksimum Ekleme Kaybı

40G 100G Veri merkezi Özelleştirilmiş Uzunluk MPO Kadın 4 LC 8 Fiberler OM3 Modlu LSZH, B Tipi, Kablo Koparma KEXINT MPO MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar ... Read More
2019-04-02 13:44:19
Çin Veri Merkezi 1m MTP Gövde Kablosu Dişi Dişi 12 Fibre SM OM1 Özelleştirilmiş Fabrika

Veri Merkezi 1m MTP Gövde Kablosu Dişi Dişi 12 Fibre SM OM1 Özelleştirilmiş

Veri Merkezi 1m MPO Kadın MPO Kadın 12 Fiberli OM4 (OM3) KEXINT MPO / MTP patch kablosu, farklı montaj ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında montajı kolay, yüksek yoğunluklu ... Read More
2019-04-02 13:44:19
Çin Break Out MTP MPO Patch Cord Kadın 6 LC 12 Fibre LSZH B Tipi Elite Sarı Tek Modlu Fabrika

Break Out MTP MPO Patch Cord Kadın 6 LC 12 Fibre LSZH B Tipi Elite Sarı Tek Modlu

Tek Modlu MPO MTP Dişi 6 LC 12 Lif LSZH, Tip B, Kablo Koparma, Elit, Mavi KEXINT MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu ... Read More
2019-04-04 11:38:22
Çin Çekmece Raf 1U 96 Çekirdekli Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gbps Fabrika

Çekmece Raf 1U 96 Çekirdekli Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gbps

Çekmece Raf 1U 96 Çekirdekli Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gbps 1U Çekmece Rafı, MPO / MTP® ve LC ayrık bağlantı arabirimleri arasında güvenli geçişler sağlar. Bunlar için ... Read More
2019-10-23 17:26:13
Çin Fiber Optik MTP MPO Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 FTTH LC Quad Adaptörü Max Modüler Fabrika

Fiber Optik MTP MPO Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 FTTH LC Quad Adaptörü Max Modüler

1U 96 Çekirdek Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu OM4 FTTH Yüksek Kalite LC Quad Adaptörü Max Modüler MPO / MTP patch kablosu, farklı kurulum ortamlarına uygun ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında ... Read More
2019-10-23 17:26:13
Page 1 of 2|< 1 2 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Zhida, Longping Batı Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Şehir.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Fiber Optic Armoured Cable Tedarikçi. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.