SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(12)
Çin Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV Fabrika

Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV

Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV Ürün tanıtımı Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hattında ... Read More
2019-04-04 11:44:22
Çin Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı 10 DB 15 Db, LC UPC Tekli Mod Zayıflatıcı Fabrika

Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı 10 DB 15 Db, LC UPC Tekli Mod Zayıflatıcı

Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı 10 DB 15 Db, LC UPC Tekli Mod Zayıflatıcı Ürün tanıtımı Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hattında ... Read More
2019-04-04 11:44:24
Çin 5DB Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek-Erkek 6db Test Cihazları Desteği Fabrika

5DB Fiber Optik Zayıflatıcı Erkek-Erkek 6db Test Cihazları Desteği

Fiber Optik Zayıflatıcı Dişi-Erkek 6db Test Cihazları Desteği Ürün tanıtımı Tek Modlu çift yönlü Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletildiği gibi fiberdeki sinyalin zay... Read More
2019-04-04 11:44:31
Çin Ayarlanabilir Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı 1db 25db MU Erkek - Bayan Siyah Fabrika

Ayarlanabilir Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı 1db 25db MU Erkek - Bayan Siyah

Fiber Optik MU Erkek-Kadın Zayıflatıcı 1db 2db 3db 5db 7db 10db 25db Fiber zayıflatıcı nedir Bir fiber zayıflatıcı, optik bir sinyalin enerjisini azaltan bir optik cihazdır. Giriş optik gücünü azaltmak ve güçlü ... Read More
2020-02-18 21:32:47
Çin Değişken LC Fiber Optik Zayıflatıcı 0 - 30db Seramik Kovanlı Çelik Malzeme Fabrika

Değişken LC Fiber Optik Zayıflatıcı 0 - 30db Seramik Kovanlı Çelik Malzeme

Değişken LC Fiber Optik Zayıflatıcı 0 - 30db Seramik Kovanlı Çelik Malzeme Ürün tanıtımı Tekli Modlu Değişken Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletilirken fiberdeki sinyalin zayıflamasını elle deği... Read More
2019-04-04 11:44:51
Çin SC UPC Inline Optik Zayıflatıcı Kadın Erkek 0-25db Fiber Optik Aksesuarlar Fabrika

SC UPC Inline Optik Zayıflatıcı Kadın Erkek 0-25db Fiber Optik Aksesuarlar

SC UPC Inline Optik Zayıflatıcı Kadın Erkek 0-25db Fiber Optik Aksesuarlar Ürün tanıtımı Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hattında ... Read More
2020-02-18 21:32:50
Çin Çift Yönlü Satır İçi Değişken Optik Zayıflatıcı LC UPC Çoklu Sinyal Zayıflama Fabrika

Çift Yönlü Satır İçi Değişken Optik Zayıflatıcı LC UPC Çoklu Sinyal Zayıflama

Çift Yönlü Satır İçi Değişken Optik Zayıflatıcı LC UPC Çoklu Sinyal Zayıflama Ürün tanıtımı Tek Modlu çift yönlü Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletildiği gibi fiberdeki ... Read More
2020-02-18 21:32:36
Çin Hassas Fiber Optik Zayıflatıcı, SC APC Zayıflatıcı Telekomünikasyon Teknolojisi Fabrika

Hassas Fiber Optik Zayıflatıcı, SC APC Zayıflatıcı Telekomünikasyon Teknolojisi

Hassas Fiber Optik Zayıflatıcı, SC APC Zayıflatıcı Telekomünikasyon Teknolojisi Ürün tanıtımı Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hatt... Read More
2020-02-18 21:32:41
Çin 10 DB 5DB Satır İçi Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu LC UPC Simpleks Değişken Fabrika

10 DB 5DB Satır İçi Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu LC UPC Simpleks Değişken

Tek Modlu Simplex Satır İçi Değişken Fiber Optik Zayıflatıcılar 0-30db Bağlayıcı LC / UPC ile 1 Tek Modlu Değişken Optik Zayıflatıcılar, kullanıcının cihazdan iletildiği gibi fiberdeki sinyalin zayıflamasını ... Read More
2019-04-02 13:44:26
Çin LC Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 1310nm 1550nm Dalga Boyu Ayarlanabilir Fabrika

LC Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 1310nm 1550nm Dalga Boyu Ayarlanabilir

LC Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 1310nm 1550nm Dalga Boyu Ayarlanabilir Ürün tanıtımı Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hattında ... Read More
2020-02-18 21:33:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|