Tel:
Çin Fiber Optik Zırhlı Kablo Üretici
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Kategorilere göz at :
Ürünleri

Biz iyi kalite Tedarikçi in Fiber Optik Zırhlı Kablo, fiber optik patch cord, Fiber optik dağıtım kutusu Çin'den.

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Çok Modlu Fiber Optik Zırhlı Kablo GYTA53 GYTS53 Doğrudan Gömülü Fiber Optik Kablo Satılık

Çok Modlu Fiber Optik Zırhlı Kablo GYTA53 GYTS53 Doğrudan Gömülü Fiber Optik Kablo

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 4GE 2 POT GEPON ONU Cihazı WiFi Siyah, OKT ONT GPON 1 SC UPC PON Liman KEXINT Satılık

4GE 2 POT GEPON ONU Cihazı WiFi Siyah, OKT ONT GPON 1 SC UPC PON Liman KEXINT

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 12 Çekirdek 2 8 Çıkışa SC Fiber Optik Kapama Muhafazası Açık IP68 1 X 8 PLC Splitter Satılık

12 Çekirdek 2 8 Çıkışa SC Fiber Optik Kapama Muhafazası Açık IP68 1 X 8 PLC Splitter

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Elektrik Raf Fiber Bağlantı Paneli Kutusu, 144 Bağlantı Noktası Fiber Bağlantı Paneli 4U Satılık

Elektrik Raf Fiber Bağlantı Paneli Kutusu, 144 Bağlantı Noktası Fiber Bağlantı Paneli 4U

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & LC SC ST Fiber Konnektörler PDLC ODC ODVA Uzaktan Radyo Kafa hücre Kulesi 7.0mm BBU RRU metal Olmayan Satılık

LC SC ST Fiber Konnektörler PDLC ODC ODVA Uzaktan Radyo Kafa hücre Kulesi 7.0mm BBU RRU metal Olmayan

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 16 Çekirdek Açık Fiber Optik Dağıtım Kabini Siyah PC ABS PE Fiber Ekleme 1 * 16 Satılık

16 Çekirdek Açık Fiber Optik Dağıtım Kabini Siyah PC ABS PE Fiber Ekleme 1 * 16

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 1 ~ 24 çekirdek Tek Modlu Zırhlı Fiber Optik Kablo Bilgisayar Odası 0.9 Tüp SOS Kapalı Satılık

1 ~ 24 çekirdek Tek Modlu Zırhlı Fiber Optik Kablo Bilgisayar Odası 0.9 Tüp SOS Kapalı

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & FRP Mini Fiber Optik Zırhlı Kablo Düz Damla Tüp Yıldırım NO Gevşek koruyun Satılık

FRP Mini Fiber Optik Zırhlı Kablo Düz Damla Tüp Yıldırım NO Gevşek koruyun

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 12 Çekirdekli LSZH Fiber Kablo, Fiber Optique G657A2 Hava Üflemeli Mini Çift Amaçlı Satılık

12 Çekirdekli LSZH Fiber Kablo, Fiber Optique G657A2 Hava Üflemeli Mini Çift Amaçlı

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 3.0 × 6.2 Fiber Optik Zırhlı Kablo 4 Çekirdek Bükülmez GJYXCHN 4B6 G657A1 Satılık

3.0 × 6.2 Fiber Optik Zırhlı Kablo 4 Çekirdek Bükülmez GJYXCHN 4B6 G657A1

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Kapalı Fiber Optik Zırhlı Kablo, 12 Telli SM Fiber Optik Kablo GJPFJH 6B6 0.9mm Satılık

Kapalı Fiber Optik Zırhlı Kablo, 12 Telli SM Fiber Optik Kablo GJPFJH 6B6 0.9mm

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & LSZH Fiber Optik Zırhlı Kablo, KFRP FRP Ftth Fiber Optik Kablo GJXH GJFXH Satılık

LSZH Fiber Optik Zırhlı Kablo, KFRP FRP Ftth Fiber Optik Kablo GJXH GJFXH

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 12 Renkler Fiber Optik Yama Kablosu G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m Pigtail Satılık

12 Renkler Fiber Optik Yama Kablosu G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m Pigtail

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Siyah Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 Corning Zırh IP68 SC / APC 5.0 / 3.0 Satılık

Siyah Fiber Optik Yama Kablosu LSZH G657A2 Corning Zırh IP68 SC / APC 5.0 / 3.0

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & 2 İçine 16 Dış Tepegöz Fiber Optik Dağıtım Kutusu Ekleme Siyah Tutma Sırtı Gri Satılık

2 İçine 16 Dış Tepegöz Fiber Optik Dağıtım Kutusu Ekleme Siyah Tutma Sırtı Gri

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Hızlı 1x8 PLC Splitter Fiber Ayrımı, Tek Modlu Fiber Splitter LGX Satılık

Hızlı 1x8 PLC Splitter Fiber Ayrımı, Tek Modlu Fiber Splitter LGX

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & ST SC LC Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı PC Ağı Saha Kurulum Satılık

ST SC LC Hızlı Fiber Optik Hızlı Bağlantı PC Ağı Saha Kurulum

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & ABS 1x8 Optik Ayırıcı 10.3dB Minyatür Yüksek Kararlılık Güvenilirliği Satılık

ABS 1x8 Optik Ayırıcı 10.3dB Minyatür Yüksek Kararlılık Güvenilirliği

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Flip Kapak Splitter Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Alev Geciktirici Satılık

Flip Kapak Splitter Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Alev Geciktirici

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & SM Fiber Optik PLC Dağıtıcı, 1 × 64 Fiber Optik Dağıtıcı Kutu 19 İnç Satılık

SM Fiber Optik PLC Dağıtıcı, 1 × 64 Fiber Optik Dağıtıcı Kutu 19 İnç

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & FTTH Fiber Optik Kapatma, Fiber Optik Ortak Muhafaza 144 Çekirdek 230MM 320MM Satılık

FTTH Fiber Optik Kapatma, Fiber Optik Ortak Muhafaza 144 Çekirdek 230MM 320MM

iyi kalite Fiber Optik Zırhlı Kablo & Yaygın Olarak Kullanılan Bakır Lan Kablosu Cat5e Cat 6 Güvenlik 1000N Çekme Dayanımı Satılık

Yaygın Olarak Kullanılan Bakır Lan Kablosu Cat5e Cat 6 Güvenlik 1000N Çekme Dayanımı

Geçmiş

 ...

Hizmetler

Hizmetlerimiz: Şirketimiz, küresel telekom operatörlerine OLT'dan ONU'ya bir dizi fiber-optik ürün sunmaya kararlıdır. gibi: GPON EPON OLT ONU, fiber optik kablo, fiber optik dış dolap, fiber optik bağlantı kapatma, fiber optik dağıtım kutusu, fiber optik patchcord, fiber optik ayırıcı fiber optik WDM ...

Ekibimiz

...

Hakkımızda
2007 yılında kurulan Shenzhen Kexint teknoloji co., Ltd telekom iletişim ağ donanım araştırma ve geliştirme (Ar-Ge), üretim, pazarlama ve uygulama çözümleri ve teknik hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir yüksek ...
Fabrika Turu
PLC Üretim Hattı
Kalite Kontrol
Bize ulaşın
Adres : Zhida, Longping Batı Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Şehir.
İş telefonu :
86-0755-36528999(Çalışma Zamanı)
Faks : 86-0755-36528999
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Zhida, Longping Batı Yolu, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Şehir.
Tel:86-0755-36528999
Privacy Policy Çin iyi kalite Fiber Optic Armoured Cable Tedarikçi. Copyright © 2019 kxind.com. All Rights Reserved.