SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch cord

4 Çekirdek 3 m FTTX Fiber Optik Yama Kablosu Veri Merkezi SC APC Fiber Su Geçirmez Jumper İletişim odası

4 Çekirdek 3 m FTTX Fiber Optik Yama Kablosu Veri Merkezi SC APC Fiber Su Geçirmez Jumper İletişim odası

    • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room
    • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room
  • 4 Cores 3m FTTX Fiber Optical Patch Cord Data Centre SC APC Fiber Waterproof Jumper Communication room

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: Ce Ross IS0 9001
    Model numarası: KXT-PC-Su geçirmez

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 1 adet Bir torba, Bir küçük kutu, 10 adet bir karton
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: D/A, l/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 300
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: Fiber Optik Patchcord Kablo uzunluğu: 1m 1.5m 2m 3m 10m 15m
    Elyaf Türü: 657A1 657A2 G657B3 G652D Elyafın Modu: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Ekleme kaybı: 0.2dB Geri Dönüş Kaybı: 55
    Wenlenth: 1310 1550 Performans: Su geçirmez

    Fiber Optik Patchcord FC / APC FC / UPC SM MM Dubleks Tek Yönlü Veri merkezi Için FTTX 1 m 3 m 5 m 10 m

    Ürün Açıklaması:

    Pigtail SC APC , düşük ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı içeren ultra güvenilir bileşenlerdir. Seçtiğiniz tek tip veya çift yönlü kablo konfigürasyonuyla gelirler. Çok çeşitli fiber patch kablolar son teknoloji ürünü konektörlerle sonlandırılır ve PC, UPC veya APC cila tipleriyle her türlü ST, SC, LC ve MTRJ kombinasyonunda bulunur standart veya özel yapılandırmalarınızı karşılamak için.

    Temel Özellikler:
    1) Düşük Ekleme kaybı

    2) Düşük PDL

    3) Kompakt Tasarım

    4) İyi kanal-kanal bütünlüğü

    5) Geniş Çalışma Dalga Boyu: 1260-1650nm

    6) Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C - 85 ° C

    7) Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık


    Uygulama :

    1) FTTX Sistemleri

    2) PON Ağları

    3) CATV Bağlantıları

    4) Optik Sinyal Dağıtımı

    5) Yerel Alan Ağları (LAN)
    6) Fiber Haberleşme Sistemleri


    Sipariş Seçenekleri:
    a) Konektör tipi: FC, SC, LC, ST
    b) Yüksük Bitiş Yüzü: PC, UPC, APC
    c) Çekirdek Tipi: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
    d) Kablo Miktarı: Simpleks, Dubleks
    e) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, .90.9mm
    f) Kablo Uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş
    g) Kablo Tipi: PVC, LSZH.


    Özellikleri :

    kip SM AA
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı

    Tipik ≤0.2dB
    Maksimum .30.3dB

    ≤0.25dB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB ≥ 65dB ≥35dB
    değiştirilebilirliği ≤0.2dB
    Tekrarlanabilirlik ≤0.1dB
    dayanıklılık D0.2dB (1000 kez çiftleşme)
    Çekme Mukavemeti > 10kg
    Sıcaklık .20.2dB (-40 + 85, 100 saat sürer)
    Nem

    .20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler