SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik araçları

Sertifika
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
iyi kalite fiber optik patch cord satış için
Müşteri yorumları
Rusya'nın en büyük arama motoru şirketiyiz. Veri odasındaki fiber optik pasif ürünleri sağlamak için 2012 yılında tedarikçi olarak kexint'i seçtik. Yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet bizi çok memnun ediyor, kexint ile işbirliğine devam etmeyi umuyoruz

—— Andre dolbin

Biz Fransa'dan bir telekom operatörüyüz. 2015 yılında Çin'e geldik ve kexint fabrikasını ziyaret ettik. İyi fabrika ortamından ve sıkı test prosedürlerinden çok etkilendik. ODN ürünlerini kexint ile almaya karar verdik.

—— David Renaud-Goud

Ben sohbet şimdi

Fiber optik araçları

(16)
Çin OTDR Fırlatma Kablosu Kutusu Fiber Optik Aracı Açık SC / APC LC / APC Konektörü 1 km SM 1310 / 1550nm Fabrika

OTDR Fırlatma Kablosu Kutusu Fiber Optik Aracı Açık SC / APC LC / APC Konektörü 1 km SM 1310 / 1550nm

OTDR Fırlatma Kablosu kutusu Fiber Optik Araçları OTDR açık kablo test kutusu SC / APC LC / APC OTDR fırlatma fiber kutusu, OTDR fırlatma darbesinin ölçüm belirsizliği üzerindeki etkisini en aza indirmeye yard... Read More
2020-03-06 16:24:51
Çin El Fiber Optik Aletler Splicer Mini Elektrikli Füzyon Makinesi KL-500 1.3Kg Fabrika

El Fiber Optik Aletler Splicer Mini Elektrikli Füzyon Makinesi KL-500 1.3Kg

El Fusion Splicer KL-520E Mini Füzyon Makinesi Ile 8 İngilizce Fransızca Portekizce Rusça İspanyolca 1: Çekirdek Çekirdekli veya Kaplı-Kaplamalı Hizalama 2: PAS Teknolojisi 3: X&Y görüntüleme dispaly veya X / Y ... Read More
2020-02-18 20:53:52
Çin FTTH El Fiber Optik Aletler Splicer Elektrikli Füzyon Makinesi KL-630E Optik Güç Ölçer Fabrika

FTTH El Fiber Optik Aletler Splicer Elektrikli Füzyon Makinesi KL-630E Optik Güç Ölçer

FTTH El Fiber Optik Araçları Splicer Elektrikli Füzyon Makinesi KL-630E Optik Güç Ölçer fusion sağlayan süper kararlı, güvenilir, uzun mesafeli kurulum ve bakım için uygun olan. Sperate fiber presleme sistemi, ... Read More
2020-02-18 20:54:00
Çin Ekleme / Geri Dönüş Kaybı Test Cihazı Fiber Ağ Araçları KXT 502 1310 1550 850nm Tek / Çok Modlu Fabrika

Ekleme / Geri Dönüş Kaybı Test Cihazı Fiber Ağ Araçları KXT 502 1310 1550 850nm Tek / Çok Modlu

Ekleme ve geri dönüş kaybı test cihazı KXT 502 1310 1550 850 nm Tekli Mod veya Çok Modlu KXT-502 sokma ve geri dönüş kaybı test cihazı, kendi üretim deneyimlerine ve müşteri gereksinimlerine dayanarak Rongbang ... Read More
2020-02-18 20:54:10
Çin Test Aralığı Dört Bobinler 80 RPM Fiber Optik Aletler Parlatma Makinesi Parlatma Atlama 0.005mm Fabrika

Test Aralığı Dört Bobinler 80 RPM Fiber Optik Aletler Parlatma Makinesi Parlatma Atlama 0.005mm

Optik Fiber Parlatma Makinesi Fiber Optik Aletler Test Aralığı Dört Bobin 80 RPM Parlatma Atlama ± 0.005mm Özellikler: 1. Parlatma prosedürü, mekanik entegre devre modülünü ve dokunmatik düğmeleri benimser. ... Read More
2020-02-18 20:54:14
Çin Makine Fiber Network Araçları Sıkma Test Aralığı 0 ~ 200KG Ayarlanabilir AC 90-260V Fabrika

Makine Fiber Network Araçları Sıkma Test Aralığı 0 ~ 200KG Ayarlanabilir AC 90-260V

Yasal Uyarı: Bu ürün bir damgalama cihazıdır. Sıkma kalıbında tehlikelidir. Lütfen 18 yaşından büyük yetişkinler için çalıştırınız. Güvenliğe dikkat edin. Herhangi bir düzensiz işlemin sonuçları şirket ile ... Read More
2020-02-18 20:54:21
Çin Optik Fiber Kür Fırın Fiber Kablo Araçları Güç 750 W Sıkma Makinesi 220 V 50Hz Fabrika

Optik Fiber Kür Fırın Fiber Kablo Araçları Güç 750 W Sıkma Makinesi 220 V 50Hz

Optik Fiber Kürleme Fırını Fiber Optik Aletler Güç 750W Isıtma aletleri φ3.0, φ2.0, φ0.9 Bu ekipman, sırasıyla 24 yüksüğü iyileştirebilecek iki ısıtma panelini kontrol etmek için iki ayrı bağımsız hassas ısıtma ... Read More
2020-02-18 20:54:27
Çin Mini OTDR Lansmanı Fiber Optik Aletler Test Kutusu SC LC FC 500 Metre Arıza Konumu E2000 Fabrika

Mini OTDR Lansmanı Fiber Optik Aletler Test Kutusu SC LC FC 500 Metre Arıza Konumu E2000

Mini OTDR Lansmanı Fiber Optik Aletler test kutusu SC LC FC 500 Metre Arıza konumu E2000 OTDR fırlatma fiber kutusu, OTDR fırlatma darbesinin ölçüm belirsizliği üzerindeki etkisini en aza indirmeye yardımcı ... Read More
2020-02-18 20:54:36
Çin FC SC LC ST Fiber Optik Temizleyici Konektör İçin Daha Fazla 800 Kullanım Uzun Süre Fabrika

FC SC LC ST Fiber Optik Temizleyici Konektör İçin Daha Fazla 800 Kullanım Uzun Süre

Fiber Optik Temizleyici Temizle Kalem Bağlayıcı FC SC LC ST Için Daha 800 Kullanım Süreleri Ile Basit kullanım, kullanımda sürekli temizleme etkisi elde edilebilir. 800'den fazla fiber optik terminali ... Read More
2020-03-02 10:46:53
Çin Işık Kaynağı Fiber Optik Aletler Lazer Kalem Tipi VFL650 Tungsten Çelik Malzeme Fabrika

Işık Kaynağı Fiber Optik Aletler Lazer Kalem Tipi VFL650 Tungsten Çelik Malzeme

VFL650 Fiber Optik Işık Kaynağı Lazer Kalem Görsel Hata Bulucu VFL650 Serisi yüksek kaliteli Optik Fiber görsel hata bulucu, en gelişmiş lazer teknolojisi ve mikroelektronik teknolojisini içerir ve çeşitli ... Read More
2020-03-02 10:48:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|