SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Zırhlı Kablo

Dış Hava Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D GYTA 24B1.3 Rulo Başına 2km

Dış Hava Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D GYTA 24B1.3 Rulo Başına 2km

    • External Aerial Fiber Optic Armoured Cable G652D GYTA 24B1.3 2km 4km Per Roll
    • External Aerial Fiber Optic Armoured Cable G652D GYTA 24B1.3 2km 4km Per Roll
  • External Aerial Fiber Optic Armoured Cable G652D GYTA 24B1.3 2km 4km Per Roll

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001
    Model numarası: GYTA-24B1.3

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 0.82 * 0.72 * 0.82m 2km ~ 4km, Rulo başına uzunluk, Ahşap Davul
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: T / T, L / C
    Yetenek temini: 480 + KM + 24H
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Zırh: alüminyum bant, çelik bant Fiber sayımı: 24 Çekirdek
    Kılıf colo: siyah Paket: Ahşap Drum
    Rulo başına uzunluk: 2km ila 4km Uygulama: Açık hava uygulama
    Elyaf Markası: Corning / YOFC / FiberHome Gevşek tüp malzeme: PBT

    Harici Hava Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D GYTA 24B1.3 Rulo Başına 2km 4km

    GYTA-24B1.3

    Açıklama

    250μm fiber, yüksek modüllü bir plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesiyle doldurulur. Tüp boylamasına PSP tabakası ile sarılır. PSP ile gevşek boru arasında su engelleme malzemesi, kabloyu kompakt ve su geçirmez tutmak için uygulanır. Çelik bandın iki tarafına iki paralel çelik tel yerleştirilmiştir. Paralel çelik teller iki tarafın bandına yerleştirilir. Kablo bir polietilen (PE) kılıf ile tamamlanmıştır.

    Özellikler

    İyi mekanik ve sıcaklık performansı

    Hidrolize dirençli yüksek mukavemetli gevşek tüp

    Özel tüp dolum maddesi, lifin kritik bir korunmasını sağlar

    Ezilme direnci ve esneklik

    PSP artırıcı nem geçirmez

    İki paralel çelik tel çekme dayanımı sağlar

    Küçük çap, hafif ve kolay kurulum

    Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 70 ℃

    Uygulama

    Kanal / Antenlerde kullanılabilir

    Kablo tasarımı

    • SM24 SM lifleri.
    • CentralÇelik mukavemet elemanı olarak çelik tel.
    • Buffer SZ zincirli tampon tüplerini gevşetin.
    • Tamponlu tüp dolgulu bileşikle doldurulurken, telli çekirdek alüminyum bantla kaplanır
    • CablePE Kablo dış kılıf
    • Olarak uygun d kanal

    Referans Standardı

    IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1

    ITU-T G650, G652

    Fiberin optik ve mekanik özellikleri

    MFD (1310nm) 9.2mm ± 0.4mm
    MFD (1550 nm) 10.4mm ± 0.8mm
    Kaplama çapı 125 mm ± 1 mm
    Lif çapı 250 ± 15 mm (Renkli)
    Çekirdek / kaplama konsantriklik hatası £ 0.6mm
    Kaplama dairesel olmayan £% 1.0
    Dalga boyunu kesmek £ 1260nm
    Zayıflama katsayısı 1310nm: £ 0.36dB / km
    1550nm: £ 0.22dB / km
    Optik fiberin bükme kaybı performansı £ 0.05dB
    Polarizasyon modu dağılımı £ 0.1ps / Okm
    Sıfır dağılım dalga boyu 1300 - 1324 nm
    Sıfır dağılım eğimi £ 0.093ps / (nm2 • km)

    Fiber kabloların mekanik gereksinimleri ve yöntemleri

    Gerilme direnci 1500N, IEC 794-1-E1 ile uyumluyken, lif gerilimi ≤% 0,33
    ezmek 1000N / 100mm, IEC 794-1-E3'e uygundur
    darbe IEC 794-1-E4'e uygun
    Tekrarlanan bükme IEC 794-1-E6'ya uygun
    burulma IEC 794-1-E7'ye uygun
    Esnetme IEC 794-1-E8'e uygun
    ilginçlik IEC 794-1-E10'a uygun
    Kablo bükme IEC 794-1-E11'e uygun
    Titreşim IEC 794-1'e uygun
    Su nüfuzu IEC 794-1-F5B'ye uygun
    Dış kılıfın dielektrik dayanımı ITU-T Rec.K25'e uygun
    Kıvılcım testi voltajı Kablo dış kılıfının kıvılcım test voltajı, 8kV AC'den düşük olmayacaktır.
    aşınma IEC 794-1-E2'ye uygun
    Sıcaklık döngüsü testi IEC 794-1-F1'e uygun

    Fiber renk kodlaması

    Gevşek tüp renk kodu 1 2 3 4 5 6
    Mavi Portakal Yeşil Kahverengi arduvaz Beyaz
    7 8 9 10 11 12
    Kırmızı Siyah Sarı Menekşe Gül su

    Tüp renk kodlaması

    Gevşek tüp renk kodu 1 2 3 4 5 6
    Mavi Portakal Yeşil Kahverengi arduvaz Beyaz
    7 8 9 10 11 12
    Kırmızı Siyah Sarı Menekşe Gül su

    yapı

    Mekanik şartname

    Öğeler Açıklamaları
    Optik lif G.652
    Merkez gücü üyesi Malzeme Çelik tel
    Çapı (mm) 1.45
    Gevşek tüp Malzeme PBT

    Dış kılıf

    Malzeme PE
    Kalınlık (mm) 1.6
    Kablo çapı (mm) 8.9
    Kablo ağırlığı (Kg / km) 75
    Gerilme direnci Kısa vadeli (N) 1500
    Uzun vadeli (N) 600
    ezmek Kısa vadeli (N / 10 cm) 1000
    Uzun vadeli (N / 10 cm) 300
    Uygulanabilir sıcaklık aralığı Operasyon - 40 ℃ ~ + 70 ℃
    Kurulum - 40 ℃ ~ + 70 ℃

    Bükülme yarıçapı

    Depolama ve nakliye - 40 ℃ ~ + 70 ℃
    yüksüz Dış çapın 10 katı
    yüklü Dış çapın 20 katı

    çevresel olarak

    Ürün, AB ROHS'nin talimatıyla uyumludur.

    Paketleme ve Logo

    1 Paketleme

    2 Her bir kablo uzunluğu, bir Demir direkli ahşap kompozit tamburun üzerine sarılmalıdır.

    3 Plastik tampon tabakası ile kaplanmıştır.

    4 Güçlü ahşap çıtalar ile yalıtılmıştır.

    5 Tambur uzunluğu

    6 Standart tambur uzunluğu 3000m ±% 3'tür;

    7 Toplam miktar, en azından sipariş edilen miktardır.

    8 Veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre teslim edilebilir ancak 4000m'den daha uzun olamaz.

    9 Davul İşaretleme

    • Üretici adı;
    • Üretim yılı ve ayı;
    • Dönme yönü oku;
    • Ok gösteren kablo dış uç konumu;
    • Kablo tipi ve büyüklüğü;
    • Davul numarası;
    • Davul uzunluğu;
    • Brüt / net ağırlık;
    • Kabloyu yüklemek, boşaltmak ve taşımak için doğru yöntemi gösteren dikkat plakası;
    • Sözleşme no., Proje no. Ve teslimat yeri gibi diğer müşteri bilgileri . (gerekirse)

    Kablo tanımlama belgeleri

    • Ürün nitelikli sertifikası;
    • Test raporu.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler