SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerGEPON ONU

Güç 4GE GEPON ONU Maç OKT Huawei Fiberhome ZTE Beyaz Yonga Seti 1.25 Gbps

Güç 4GE GEPON ONU Maç OKT Huawei Fiberhome ZTE Beyaz Yonga Seti 1.25 Gbps

    • Power 4GE GEPON ONU Match OLT Huawei Fiberhome ZTE White Chipset 1.25Gbps
    • Power 4GE GEPON ONU Match OLT Huawei Fiberhome ZTE White Chipset 1.25Gbps
    • Power 4GE GEPON ONU Match OLT Huawei Fiberhome ZTE White Chipset 1.25Gbps
  • Power 4GE GEPON ONU Match OLT Huawei Fiberhome ZTE White Chipset 1.25Gbps

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001-2008 CE Ross
    Model numarası: KXTG / 5B

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 20 * 14 * 7 karton
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram
    Yetenek temini: 100 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    PON: GPON EPON ONU ONT Akış hızı: 2.5Gbps
    Yukarı akış hızı: 1.25Gbps Boyut: 140 mm * 102 mm * 33 mm (uzunluk x genişlik x yükseklik)
    Çalışma durumu: -5 ~ + 55 ℃, Çalıştırma nemi:% 10 ~ 90 (yoğunlaşmamış) düğme: RST, Güç
    Optik dalga boyu: Tx 1310nm, Rx 1490nm Yonga Setleri: REALTEK / ZTE

    KXT-E8031U ONU 4GE Maç OKT Huawei Fibre ZTE Beyaz ZTE Yongaseti

    KXT-E8031U-DN typeONU ürünleri, IEEE 802.3-2005 ve Çin Telekom EPON cihazı teknik özelliklerine (V2.1) tamamen uygundur. Operatif olarak yönetilebilir ve bakımı kolay bir telekomünikasyon seviyesidir ve müşteriler için yüksek hızlı veri servisi sağlayabilir . Ofis uç cihazlarına optik fiber üzerinden bağlanan bir PON upk portuna sahiptir.

    Ürün Özellikleri:

    • IEEE802.3ah standardına uygundur ve CTC V2.1 teknik gereksinimlerini karşılar
    • Ethernet servis katmanı 2 anahtarlama ve uplink ve downlink servislerinin kablo hızında iletimi
    • Destek çerçevesi filtreleme ve bastırma
    • Standart 802.1Q Vlan işlevini destekler, VLAN dönüşümünü destekler
    • 4094 VLAN'ı destekler (802.1Q)
    • Dinamik Bant Genişliği Ayırma (DBA) işlevini destekler
    • Trafik akışı sınıflandırması, öncelikli işaretleme, sıra ve gönderim, trafik şekillendirme ve trafik kontrolü vb. Dahil olmak üzere QoS desteği
    • IGMP Snooping'i Destekleyin
    • Ethernet portu ratelimit döngü algılama desteği
    • Destek elektrik kesintisi alarmı
    • Güç kaynağı için yıldırımdan korunma ve servis portu için yıldırımdan korunma desteği
    • CATV radyo frekansı özelliği (isteğe bağlı)
    • 95dBuv çıkış seviyesi (giriş-6dbm)
    • AGC çalışma aralığı 10dBCNR ≥46dB @ -6dBm (giriş)

    Liman özellikleri:

    • 1 PON bağlantı noktası (1.25G)
    • 4 10/100 / 1000M bağlantı noktası

    Fiziksel özellikler:

    • Fiziksel boyut: 194 * 117 * 30 (L × G × Y, birim: mm)
    • Güç kaynağı: 5VDC
    • Güç tüketimi: 6W
    • Sıcaklık:
    • Çalışma sıcaklığı: -10 55
    • Depolama sıcaklığı: -30 60
    • Bağıl nem: % 10 - % 90 (yoğuşmasız)

     
    Uygulama şeması


    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler