SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerGEPON ONU

Fiber Ağ ONT Gigabit ONU Cihazı GEPON 1Ge 1 FE 1 Tencere WIFI 802.11b / G / N XPON

Fiber Ağ ONT Gigabit ONU Cihazı GEPON 1Ge 1 FE 1 Tencere WIFI 802.11b / G / N XPON

    • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON
    • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON
    • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON
    • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON
    • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON
  • Fiber Network ONT Gigabit ONU Device GEPON 1Ge 1 FE 1 Pots WIFI 802.11b/G/N XPON

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001 2015
    Model numarası: KXTP6214

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 100
    Fiyat: 26.47 $
    Ambalaj bilgileri: 180mm × 145mm × 35mm 0.35KG / adet karton
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram
    Yetenek temini: 100 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    XPON: GPON ve EPON 802.11b / g / n: 802.11b / g / n
    harici güç kaynağı: DC 12V/1A WLAN: 1 GE +1 FE +1 Bağlantı Noktası
    TENCERE arabirimi: 1 FXS, RJ11 konektör mesafe: 0 ~ 20km Maksimum
    Ağırlık: 0, 35 KG Boyutlar: 180mm x 145mm x 35mm

    Fiber Ağ ONT Gigabit GEPON ONU 1Ge + 1 FE 1 Saksılar WIFI 802.11b / g / n XPON

    KXTP6214, FTTH (Fiber To The Home) ve sabit şebeke operatörlerinin üçlü oyun hizmeti talebini karşılamak için tasarlanmış Shenzhen KEXINT Technology Co., Ltd tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Kutu, yüksek performansa fiyat oranı olan olgun Gigabit GPON teknolojisine ve 802.11n WiFi (2T2R), Katman 2 ve 3 ve yüksek kaliteli VoIP teknolojisine dayanmaktadır. Farklı hizmet için garantili QOS ile son derece güvenilir ve bakımı kolaydır. ITU-T G.984.x gibi teknik düzenlemelere ve China Telecom'dan GPON Equipment'ın (V2.1 ve üzeri sürüm) teknik gereksinimlerine tamamen uygundur.

    Ürün Açıklaması Özgün İngilizce açıklamayı görüntüle

    ► ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3 ve ITU-T G.984.4 ile uyumlu, kapsamlı GPON ağ uyumluluğu sağlar

    ► 2.488Gbps'ye kadar aşağı akış hızları ve 1.244Gbps'ye kadar yukarı akış hızları
    ► Fiber erişim ve gigabit bağlantı noktası inanılmaz yüksek aktarım hızları sağlar

    ► OMCI (ONT Yönetim Kontrol Arabirimi) uzaktan yönetimini destekler

    Ürün özellikleri:

    madde

    Açıklama

    GPON Standartları ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

    Yonga seti

    Realtek, RTL9602C
    PON Arayüzü 1 * SC / UPC Bağlantı Noktası
    Veri Hızları ve Dalgaboyu Memba: 1.244Gbps, 1310nm
    Aşağı Akım: 2.488Gbps, 1490nm
    RX hassasiyeti <-28dBm @ 1490nm
    Mesafe 0 ~ 20km Maksimum
    LAN arayüzü

    1 x 10/100 / 1000Mbps

    1 x 10 / 100Mbps

    Otomatik uyarlanabilir Ethernet arabirimleri, Tam / Yarım Çift Yönlü, RJ45 konektörler

    WLAN

    IEEE802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R ile uyumlu

    iki dahili anten veya harici anten (İsteğe bağlı)

    POTS arayüzü 1 FXS, RJ11 konektör
    Harici güç kaynağı DC 12V / 1A
    Boyutlar (Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) 180mm x 145mm x 35mm
    Ağırlık (Tam Yüklü) ≤0.4kg
    Çevresel Gereklilikler

    Çalışma sıcaklığı: 0 ° C ~ 40 ° C

    Depolama sıcaklığı: -40 ° C ~ 70 ° C

    Bağıl nem:% 10 ~% 90, yoğuşmasız

    Ürün Özellikleri:

    madde

    Açıklama

    Hizmet kalitesi

    VLAN'a dayalı Hizmet Akışı Sınıflandırması
    Zamanlama kuralları Destek SP / WRR
    Yukarı Akım Öncelik Etiketi Desteği 802.1D Kullanıcı Önceliği
    Hız Sınırı ve Trafik şekillendirme
    Tıkanıklık Kontrolü Destek Kuyruk Bırakma
    Gelişmiş özellikler Akış yukarı ve akış aşağı FEC
    Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA) NSR / SR'yi destekler
    7 adede kadar T-CONT ve 4095 GEM Bağlantı Noktası
    Optik güç algılama, Dying Gasp
    Terminal Sessiz mekanizma
    802.3az EEE Enerji Tasarrufu
    VLAN 802.1Q etiketi VLAN
    VLAN şeffaf modu / VLAN çeviri modu / VLAN gövde modu
    SN ve Parolaya dayalı kimlik doğrulama
    VLAN Otomatik Algılama
    Güvenlik AES Şifrelemesi
    VLAN tabanlı Paket Filtresi
    ses

    Çağrı protokolü: SIP (IMS uyumlu), tüm popüler çağrı aracılarıyla sorunsuz uyumlu.

    Kalp atışı işlevini entegre edin ve aktif / bekleme çağrı ajanını destekleyin.

    Ses kodlama: ITU-T G.711 / G.723.1 (5.3K / 6.3Kbit / s) /G.729, çağrı aracısıyla otomatik anlaşma.

    128U'ya kadar kuyruk uzunluğuna kadar ITU-T G.165 / G.168-2002'yi aşan eko iptali.

    Yüksek / düşük hızlı faks / Modem, bypass faksı ve T38 faksı destekler.

    RFC2833 ve yedekli RFC2833, fark halkaları, MD5 kimlik doğrulaması, çağrı yönlendirme, çağrı bekletme, hot-line çağrı, çalar saat ve her türlü katma değerli ses servisi desteği.

    Çok taraflı konferans.

    GR-909'a göre hat testi.

    IP adresi ataması: dinamik PPPoE / DHCP İstemcisi ve statik IP.

    WEB, CLI, TR069'u destekleyin.

    Otomatik yapılandırma ve ürün yazılımı yükseltmesi için entegre OAM, XML, DHCP seçenek 66 ve 67.

    Çağrı kaybı% 0.01'den az.

    KABLOSUZ İNTERNET

    Tümleşik 802.11b / g / n, 300Mbps, 2T2R.

    128 bağlantı desteği.

    WEP ve WPA / WPA2 güvenlik protokollerini destekleyin.

    yönetim Web, OMCI ve Telnet tarafından yönetilir,
    Yönetim IP'sini belirttiler,
    Sıfırla düğmesi veya Web kullanıcı arayüzü ile Fabrika ayarlarına sıfırlama,
    Gerçek zamanlı istatistikler, Optik Teşhis
    IGMP IGMP v2 / v3
    IGMP Gözetleme / Proxy

    Paket İçeriği:

    -1 Gigabit GPON Terminali

    - Hızlı Kurulum Kılavuzu

    - Güç adaptörü

    Uygulama tablosu

    Bizim avantajlarımız:
    1.iyi cevap: ürünlerimiz ve fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.

    2. OEM ve ODM: biz tasarım veya ürünlere logo ve şirket adı koymak yardımcı olabilir.

    3. Uzaktan Teknik destek ve Tam Teknik Belge

    4. Garanti: 1 yıl garanti (Garanti, şiddet nedeniyle kırılan veya diğer markalarla güncellenenlerden sorumlu değildir.)

    5. İngilizce yazılım, İngilizce Gösterge

    6. profesyonel, çok rekabetçi fiyat

    7. büyük stok, hızlı teslimat

    8. Kalite Güvencesi

    Etiket:

    onu cihaz,

    olt gepon

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler