SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV

Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV

    • Single Mode Fixed Variable Fiber Optic Attenuator LC UPC 3 25 Db Telecom CATV
    • Single Mode Fixed Variable Fiber Optic Attenuator LC UPC 3 25 Db Telecom CATV
    • Single Mode Fixed Variable Fiber Optic Attenuator LC UPC 3 25 Db Telecom CATV
  • Single Mode Fixed Variable Fiber Optic Attenuator LC UPC 3 25 Db Telecom CATV

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: CE ROSS UL
    Model numarası: LC / UPC Tekli Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 20000 + PCS + Haftalık
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: LC / UPC Tekli Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı brand Name: Telecom CATV Network FTTX
    Zayıflama değerleri: 0-25db zayıflatıcı Dalga Boyu: 1310/1550
    Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ 75 ° C Bağlayıcı türü: LC / UPC
    Çalışma Dalgaboyu (SM): 1310nm ve 1550 Türü: Erkek-dişi
    Dalga boyu: 1260 - 1650 nm, 1550 nm, 1310/1550 nm

    Tek Modlu Sabit Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı LC UPC 3 25 Db Telekom CATV

    Ürün tanıtımı

    Zayıflatıcı optik zayıflatıcı, ihtiyaç için farklı zayıflama sağlayabilen hassas bir cihazdır. Fiberin iletim hattında kullanılırlar. İki çeşit zayıflatıcı vardır, değiştirilebilir ve sabitlenebilir. Zayıflama formu, 1dB ila 65dB arasındadır.
    Optik zayıflatıcı, 1dB ila 65dB'lik zayıflama formunu sağlayan hassas bir cihazdır. Uluslararası standartlara göre dizayn edilmiştir ve IEC standardı ile uyumludur. Optik iletişim alanında büyük ölçüde kullanılır.
    Sabit zayıflatıcı, projenin ihtiyacına göre ayarlanabilir. Birçok fiber iletiminde kullanılır. Bu ürünlerin üç çeşidi vardır: FC / SC / ST çevirici, yüksek geri dönüş FC / SC tipi, çevrimiçi geri dönüş kaybı.

    Özellikler:
    Düşük geri yansıma ve Düşük PDL
    Yüksek hassasiyetli zayıflama değeri
    Zayıflama aralığının hassas kontrolü
    Geniş zayıflama aralığı
    Hassas seramik halka
    FC, SC, ST, LC… isteğe bağlı
    Plastik veya metal gövde malzemesi

    Uygulama:
    1. Fiber optik telekomünikasyon sistemi
    2. Fiber optik CATV
    3. Fiber optik sensör
    4. Test ekipmanları

    arameter SM (9/125) MM (50/125 , 62,5 / 125)
    Zayıflama değerleri 1dB ila 20dB ( 1dB adım), 25dB, 30dB 1dB - 25dB (1dB adım)
    zayıflatıcı Dalga Boyu 1310 nm & 1550 nm 850 nm ve 1300nm
    Zayıflama Toleransı (dB) 1-10dB <± 1.0dB (tipik) standart 2dB, 5dB, 10dB <± 1.0dB (tipik) standart
    11-25dB <±% 10 (tipik) standart 15dB <±% 10 (tipik) standart
    1-10dB <± 0,5dB (tipik) prim 2dB, 5dB, 10dB <± 0.5dB (tipik) prim
    11-25dB <±% 5 (tipik) prim 15dB <±% 5 (tipik) prim
    zayıflatıcı Dönüş Kaybı PC 45 dB

    /

    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Zayıflatıcı modu Sabit tip, erkek tip dişi tip, Sıralı tip, Değişken tip
    zayıflatıcı Çalışma Sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
    zayıflatıcı Depolama Sıcaklığı -40 ° C ~ + 8 5 ° C

    Resimler

    Bizim avantajlarımız:
    1. Good cevap: ürünlerimiz veya fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.
    2. OEM ve ODM: Biz tasarım veya ürün ve logo adını şirkete koymak yardımcı olabilir.
    3. Remote Teknik destek ve Tam Teknik Belge
    4. Garanti: 1 yıl garanti (Garanti, şiddetten kırılan veya diğer markalarla güncellenen kişilerden sorumlu değildir.)
    5.İngilizce yazılım, ingilizce göstergesi
    6. Professional, Çok rekabetçi fiyat
    7. Büyük Stok, Hızlı Teslimat
    8. Kalite Güvencesi

    şirket Profili

    SHENZHEN KEXINT TEKNOLOJİ CO. Fiber optik ve ağ iletişimine adanmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, FTTH (FTTX) sisteminde, Genel Kablolama sisteminde (ALL-LAN) eksiksiz ürün ve çözümler sunar.


    2000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirket kesin üretim ve test ekipmanları vardır, KEXINT ISO 9001: 2008 kurumsal sertifikasyonunu geçti ve ürünler 15'ten fazla ülkeye ihraç edildi. Ana ürünler arasında fiber optik konektör, Fiber Hızlı Konektör, Fiber Patch kablosu, Fiber adaptör, Fiber zayıflatıcı, Fiber bağlaştırıcı, PLC ayırıcı CWDM, DWDM, OADM, MPO / MTP modülü, Fiber Optik Terminal Kutusu, Fiber Optik Ek Kapatma vb. Ürünler, telekom, yayın ve televizyon, enerji mühendisliği ve diğer bazı endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. . Dahası, yurtiçi ve yurtdışında birçok telekomünikasyon şirketi ile dostça iş ilişkisi kurduk.

    Sertifikalar

    temas

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler