SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Yama Kablosu

12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi

12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi

    • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female
    • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female
    • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female
    • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female
    • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female
  • 12 Core APC SM 20m MTP MPO Patch Cord  9 / 125 Single mode LSZH Female to Female

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: 5063541
    Model numarası: 2m MTP MPO Patchcord Kadın 12 Fiber 9/125 Tekli mod

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: $+46.15+1pcs
    Ambalaj bilgileri: Karton paketi
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 200 + PCS + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Lif türü: SM 9/125 Ekleme kaybı: 0.35dB Maks (0.15dB Tip.)
    Polonyalı Tipi: APC'den APC'ye Ürün adı: MTP Yama Kablosu
    Bağlayıcı A: Kadın (ağrısız) B konektörüne: Kadın (pinless)
    Ceket OD: 3.0mm Dönüş kaybı: > 60dB

    12 Çekirdekli APC SM 20m MTP MPO Yama Kablosu 9/125 Tek modlu LSZH Dişi - Dişi

    MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ortamına uygundur ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kurulumu kolaydır.   MTP yama kablosu konektörü GR-1435 Core Uyumlu ile uyumluluk.

    MTP konektörü markası: USCONEC   

    Uygulama:

    1. CATV

    2. Aktif dvice fesih

    3. Telekomünikasyon ağları

    4. Metro

    5. Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

    6. Veri İşleme ağları

    7. Test Cihazları

    8. Tesisler.

    9. Geniş Alan Ağları (WAN'lar)

    Konektör Performansı:

    model SM AA
    Konektör Fiber Sayısı 8, 12, 24 çekirdek
    Lehçe PC, APC
    Gövde Rengi

    Standart (yeşil),

    Elit (Sarı)

    Standart (Bej)

    Elite (Auqa)

    Ekleme Kaybı Standart tip 0.7dB'den az 0.5dB'den az
    Ekleme kaybı Elit tip 0,35 dB'den az 0.3dB'den az
    Geri dönüş kaybı PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
    Dayanıklılık (500 çiftleşme) 0.2dB'den az
    Test Uzunluğu 1310/1550 850 / 1300nm

    Fiber Kablo Performansı:

    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Fiber Sayısı 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdek
    Kablo Çapı 3.0mm 5.5mm veya özelleştirilmiş
    Ceket Rengi Yeloow, Portakal, Su, Mor
    Ceket Malzemesi OFNR, OFNP, PVC, LSZH
    Gerilme direnci 500N
    Çalışma sıcaklığı -20 ila 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ila 75 ℃

    Şema: A / B / C / D

    Bizim avantajımız :
    1: biz bir fabrika fazla 200 çalışanı ve kısa teslimat süreleri.
    2: ürün sıkı test geçti ve kalite garanti edilmektedir.
    3: Güney Kore cips ithalatı, iş daha kararlı;
    4:% 100 destek satış sonrası servis, ürün kullanım sürecinde bir sorun varsa, sizin için ücretsiz olarak değiştirebiliriz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler