SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Yama Kablosu

Fiber Optik 24 MTP MPO Yama Kablosu 5M OM4 24 Çekirdekli Kırmızı Düşük Kayıp 0.3dB tip B

Fiber Optik 24 MTP MPO Yama Kablosu 5M OM4 24 Çekirdekli Kırmızı Düşük Kayıp 0.3dB tip B

    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
    • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B
  • Fiber Optical 24 MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 Core Magenta Low Loss 0.3dB type B

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001 2015
    Model numarası: KXT-24MTP OM4 5M

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: $+4.37+1pcs
    Ambalaj bilgileri: Çantalar paketlenir, ardından kutular paketlenir ve köpük ortadadır.
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 100 + 3 + Günlük
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    iletim hızı: 100 gr bağlayıcı mtp: usconec MTP Kadın (ağrısız)
    Dalga boyu: 850 / 1300nm Dönüş kaybı: > 30dB
    İletim mesafesi: 550m elyaf türü: OM4
    kablo malzemesi: LSZH, OFNR, OFNP mevcut kablo rengi: Eflatun

            Fiber optik patchcord 24 MTP OM4 5 M Om4 Fiber Kablo 24 Çekirdekli Macenta LSZH Düşük kayıp 0.3dB

    MPO / MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ortamlarına uygundur ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kurulumu kolaydır. / MPO konektör uyumluluğu GR-1435-Core, patchcordlar için GR-326-CORE, GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE Uyumlu.

    Özellikler:

    madde MPO / PC / F-MPO / PC / F-OM3-24B-3.0-5M-OFNP-AQUA-B
    konuşma kaybı PC < 0,7 dB
    Geri dönüş kaybı PC > 25 dB
    Insert-pull testi (500 kez) < 0.3 dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃
    Çekme önleyici kuvvet 15kgf

    Uç yüz geometrik parametreleri ve standartları:

    gereklilik AA (50 ve 62.5 / 125) SM (APC)

    Yüzey eğim açısı

    (X)

    -0,2 ° / 0,2 ° -0,2 ° / 0,2 °

    Yüzey eğim açısı

    (E)

    -0,2 ° / 0,2 ° 7.8 ° / 8.2 °
    Fiber yüksekliği 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Tüm optik fiberlerin maksimum yükseklik farkı <750nm <600nm
    Çekirdek yüksekliği (nm) -50-300 mm -50-300 mm

    Şema: A / B / C / D

    Uygulama:

    Bizim avantajımız :
    1: biz bir fabrika fazla 200 çalışanı ve kısa teslimat süreleri.
    2: ürün sıkı test geçti ve kalite garanti edilmektedir.
    3: Güney Kore cips ithalatı, iş daha kararlı;
    4:% 100 destek satış sonrası servis, ürün kullanım sürecinde bir sorun varsa, sizin için ücretsiz olarak değiştirebiliriz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler