SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik SFP modülü

10 M 100 M 1000 M Modlu Fiber Modülü 1 Port Medya Dönüştürücü Anahtarı Serisi SC RJ45

10 M 100 M 1000 M Modlu Fiber Modülü 1 Port Medya Dönüştürücü Anahtarı Serisi SC RJ45

    • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45
    • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45
  • 10M 100M 1000M Multimode Fiber Module 1 Port Media Converter Switch Series SC RJ45

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO900-2008
    Model numarası: KXT-SM-10/100 / 1000MC-1

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: 11.85$/pcs
    Ambalaj bilgileri: 27cm x 22cm x 2cm
    Teslim süresi: 15 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, L / C, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 500 + çiftleri + 7 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    İletim Hızı: 10/100/1000Mbps Dalga boyu: 1310/1550
    bağlayıcı: SC FC ST mesafe: 20km
    Fiber türü: Sm mm Liman Tipi: SC / ST / FC ve RJ45
    Ürün Sertifikaları: CCC, CE, CE, FCC, FCC, RoHS, RoHS Çıkış gücü: DC 5V 1A

    10 M 100 M 1000 M Fiber Optik 1 Port Medya Dönüştürücü Çevrimiçi SFP Modülü Medya Anahtarı Serisi SC RJ45
    Ethernet medya dönüştürücüler, tek modlu optik fiber üzerinden 10/100/1000 Mbps veri iletmek ve almak için tasarlanmıştır. Elektrik arayüzü, herhangi bir ayarlama yapmadan 10 Mbps veya 100 / 1000Mbps Ethernet hızına otomatik olarak pazarlık edecektir. Optik arayüz 1000 Mbps Ethernet hızında çalışır. Ekipmanın çalışma durumunu hızla tespit etmek için LED göstergeleri sağlanmıştır. Fiber optik kablolarınız için SC, FC veya ST konektörleri ve bükümlü UTP kablo bağlantısı için RJ45 sağlar. Maksimum uzatma, fiber üzerinden 120km'ye kadardır.

    Özellikler:

    1. Tak ve çalıştır, yüksek performans, Düşük güç tüketimi
    2. Kart tipi veya tek başına, merkezi yönetimde uygulayın 2U alüminyum şasi
    3. Önbellek 512KB, MAC adres tablosu 4KB
    4. IEEE802.3 (10BASE-T) ve IEEE802.3u (100BASE-TX / FX), Uyumlu IEEE802.3z / AB ile uyumludur
    1000Base-T, 1000Base-SX / LX standartları.
    5. Elektrik bağlantı noktası 10 Mbps veya 100 Mbps, tam çift yönlü veya yarı çift yönlü veriler için Otomatik Anlaşma'yı destekler.
    6. Otomatik MDI / MDI-X geçiti
    7. Uzaklık: 20 km Tek Mod
    8. SC optik konektörler.
    9. DC destekli

    10. FCC, CE ve RoHS güvenlik kodlarına uygun olarak.

    Teknik özellik

    Ürün adı 10/100 / 1000M Tek Fiber, Tek Mod, Fiber Ortam Dönüştürücü
    Standartlar

    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Akış Kontrolü,

    IEEE 802.1af MDI ile DTE Gücü

    dalga boyu Tekli Mod: 1310nm, 1550nm
    Liman Bir RJ45 bağlantı noktası, Bir Fiber (SC)
    Ağ medyası 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 metre) 100BASE-TX: Cat5 veya daha fazla UTP (≤100 metre)
    İleri modu Mağaza ve ileri
    LED Göstergesi

    PWR: Yeşil Ünitenin normal çalışma altında çalıştığını göstermek için yanar
    TX: Yeşil Işıklı, uyumlu bağlantı darbelerinin uyumlu olduğunu gösterir

    bakır cihaz ve veri gönderilirken / alınırken yanıp söner.
    FX: Yeşil Işıklı, uyumlu bağlantı darbelerinin uyumlu olduğunu gösterir

    Fiber cihaz ve veri gönderilirken / alınırken yanıp söner.
    1000M: Veri paketleri zaman yeşil yanıyor

    1000 Mbps'de iletiliyor

    Güç kaynağı DC5V1A
    Çevresel Gereklilikler Çalışma Sıcaklığı: 0 ° C ~ + 70 ° C
    Depolama Sıcaklığı: -45 ° C ~ + 95 ° C
    Bağıl Nem:% 0 ~ 95 (yoğuşmasız)
    İletim Mesafesi Fiber: Tek Mod, 20km; UTP: Cat.5 / 6, 100m
    Diemension 11cm * 7cm * 2.5cm

    Uygulama:

    1. Fiber optik kullanarak Ethernet bağlantınızı 0 ~ 25km uzağa uzatın
    2. Uzak alt ağları daha büyük fiber optik ağlara / omurgalara bağlamak için ekonomik bir Ethernet-fiber / bakır-fiber bağlantı oluşturur
    3. İki veya daha fazla Ethernet ağ düğümünü bağlamak için optimum ağ ölçeklenebilirliği sağlayarak Ethernet'i fiber, fiber'den bakır / Ethernet'e dönüştürür (örneğin, aynı kampüste iki bina bağlamak)
    4. Gigabit Ethernet Ağının genişletilmesini gerektiren zorlu çalışma grupları için yüksek hızlı bant genişliği sağlamak üzere tasarlanmıştır

    10/100 / 1000M Serisi Gigabit Dönüştürücü

    10/100 / 1000M Serisi 10/100 / 1000BASE-TX’den 1000BASE-SX / LX’e

    Dönüştürücü öncelikle daha büyük ve daha yüksek bant genişliği gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır

    Ethernet ağının genişletilmesini gerektiren çalışma grupları.

    10/100 / 1000M'de Dört RJ45 jakı ve bir SC veya SFP fiber optik bulunur

    10/100 / 1000BASE-TX ağını

    1000BASE-SX / LX (fiber optik) ağı. Tam çift yönlü modda, dönüştürücü

    Çok modlu fiber için 550 metreye ve 80

    Tek modlu fiber için kilometre. IEEE 802.3z ile tamamen uyumludur ve

    802.3ab standartları. Kurulum ve çalıştırma prosedürleri

    10/100 / 1000M Serisi basit ve anlaşılırdır. Kullanıcı izleyebilir

    Ön panelde bulunan bir dizi LED ile gerçek zamanlı çalışma durumu kolayca.

    10/100 / 1000M Serisi Gigabit Dönüştürücünün Kablo Bağlantısı

    Liman tipi Kablo tipi Maksimum uzunluk
    10/100 / 1000BASET Kedi. 5, 5E UTP, RJ-45 100 metre

    1000BASE-SX 850n (62,5 / 125µm) Çok Modlu Fiber 220 metre
    1000BASE-SX 850nm'lik Çok Modlu Fiber (50 / 125µm) 550meter
    1000BASE-LX 1310nm'lik tek modlu Fiber (9 / 125um) 10-100km

    Led göstergesi

    Lütfen 10/100 / 1000M Serisi Gigabit Dönüştürücünün LED göstergesi için aşağıdaki tabloya bakın.

    LED durum belirti
    güç AÇIK Güç açık
    lnk / act flaş F1: FX Verileri, P1 ve P2: TP Verileri
    hız AÇIK Hız 1000M

    Özellikler arasında 10/100 / 1000M Dizi Gigabit Dönüştürücü

    MODEL 1 , 10/100 / 1000M Serisi 2 , 10/100 / 1000M Serisi
    STANDART

    IEEE802.3ab

    1000BASE-T;

    IEEE802.3ab

    1000BASE-T;

    IEEE802.3z

    1000BASE-SX

    IEEE802.3z

    1000BASE-LX

    ARAYÜZ

    RJ-45 kısım x 1 (10/100/1000 Mbps)

    SC konektörü Fiber bağlantı noktası x 1 (1000 Mbps)

    TP

    BAĞLANTILARI

    10/100 / 1000BASE-T: UTP Kategori 5, 5E

    LİF

    BAĞLANTILARI

    1000BASE-SX: 62.5 / 125 | mm

    veya 50 / 125µm Çoklu mod

    fiber, SC / FC konektörü

    1000BASE-LX: 9 veya

    10 / 125µm Tekli mod

    fiber, SC / FC konektörü

    LED

    ENDİKASYONLAR

    lnk / hareket, hız, güç
    MAKSİMUM UZAKLIK 550/220 milyon 10km ve 20km, 100km
    ÇEVRE

    Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ + 70 ℃

    Depolama Sıcaklığı: -40 ~ + 85 ℃

    Humlblty: yoğuşmasız% 10 ~ 90

    GÜÇ 5V 2A
    NET KAYNAKLARI 500 g
    EMİSYON FCC Sınıf A, CE

    Tipik Optik Güç Bütçe

    10/100 / 1000M Serisi
    Bağlayıcı SC SC SC SC SC
    dalga boyu 850 nm 1310nm 1310nm 1310nm 1550nm
    Tipik 550/220 milyon 10km 20km 30km 50-100Km
    Min TX -11dBm -11.0dBm -10.0dBm -7.0dBm -1 ~ -6.0dBm

    Max TX

    PWR

    -3.0dBm - 3.0dBm -1.0dBm 0.0dBm 0.0dBm
    Duyarlılık -18dBm -21.0dBm -21.0dBm -24.0dBm -24.0dBm

    bağlantı

    Bütçe

    8.5dB 12.0dB 15.0dB 19.0dB 19.0dB

    Kurulum

    Herhangi bir elektrikli cihazda olduğu gibi, ekipmanı aşırı sıcaklığa, neme veya elektromanyetik girişime maruz kalmayacağı bir yere yerleştirmelisiniz. Özellikle, seçtiğiniz sitenin aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir: Lütfen medya dönüştürücüyü yüklemek için adımları izleyin. Bu Dönüştürücü tak ve çalıştır cihazdır.

    1. Ortam dönüştürücüsünün kurulacağı ağdaki cihaz / istasyonun gücünü kesin.

    2. Ağda etkinlik olmadığından emin olun.

    3. Ortam dönüştürücüsünden fiber kabloyu fiber ağına takın. Fiber bağlantıları, soketi almak için Eşleşen Aktarma soketi olmalıdır

    4. 1000Base-Tx ağından üründeki RJ-45 bağlantı noktasına bir UTP kablosu takın

    5. Güç kablosunu ortam dönüştürücüsüne bağlayın ve güç ışığının yandığını kontrol edin. Tüm kablo bağlantıları uygun olduğunda TP Link ve FX link LED'leri yanacaktır.

    6. Cihazın / istasyonun gücünü açın.

    Paket İçeriği

    1. MDI-MDIX Otomatik geçiş desteği

    2. Tak ve Çalıştır kurulumu

    3. Destek Bağlantı Alarmı

    4. tam çift yönlü akı kontrol Destek / yarım dubleks geri basınç, olabilir

    1600 bayt yönetim paketi iletilecek.

    5. IEEE802.3z 1000Base-SX / LX ve IEEE 802.3ab 1000Base-T ile uyumludur

    6. Çalışma dalga boyu 850nm, 1310nm, 1550nm isteğe bağlı

    7. RJ45 ve fiber portu arasındaki bağlantı, dinamik veri iletimi, tam / yarı

    çift ​​yönlü, hız ışıkları göstergesi

    8. Arz Yuvası, dahili güç ve harici güç, UTP bağlantı noktası destekler

    10/100 / 1000M otomatik anlaşma

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler