SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik WDM

30dB Dönüş Kaybı Fiber Optik Anahtarı FSW 1x24 Mekanik WDM 1x16 1x32 OM4

30dB Dönüş Kaybı Fiber Optik Anahtarı FSW 1x24 Mekanik WDM 1x16 1x32 OM4

    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
    • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4
  • 30dB Return Loss Fiber Optic Switch FSW 1x24 Mechanical WDM 1x16 1x32 OM4

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001
    Model numarası: KXT-FSW

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: 1714.29 $
    Ambalaj bilgileri: 34.0 × 24 × 10 CM
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, D / P, L / C, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 50 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Dalga boyu aralığı: 850 ± 40/1300 ± 40 test dalga boyu: 850
    Ekleme Kaybı 1, 2: ≤1.2dB fiber Fiber optik konnektörü dahil et) bağlayıcı: SC LC FC / UPC / APC KONNEKTÖRLER
    Dönüş kaybı: ≥30dB Diyafoni: MM ≥ 35dB
    Boyut: (L) 150.0 × (W) 80x (H) 70 ± 0.2 Tekrarlanabilirliği: ≤ ± 0.05 dB

    Fiber Optik Anahtarı FSW Cihazı 1x2 fiber optik iletim sistemi için Mekanik Optik WDM yüksek hız rota

               Optik anahtar, optik rotayı değiştirme özelliğine sahip bir tür işlevsel bileşendir. Optik fiber iletim sisteminde, çok kanallı fiber izleme, çoklu ışık kaynağı / dedektör seçimi ve optik fiber yolu koruması vb. kablo testi ve çok noktalı optik sensörler izleme sistemi.

    1. Özellikler

    · Düşük Kayıp ve Yüksek Güvenilirlik

    · Modüler Tasarım

    · Optik Yolda Epoksi İçermez

    2. uygulamalar

    · Ring Ağı

    · Optik Ağda Uzaktan İzleme

    · Fiberin Test Edilmesi, Optik Bileşen

    3. Uygunluk

    a.Telcordia GR-1209-CORE-2001

    B.Telcordia GR-1221-CORE-1999

    c.ITU-T G.694.1

    d.RoHS

    4. Teknik Özellikler

    Parametreler birim FSW-1 × 24
    Dalga boyu aralığı mil 850 ± 40/1300 ± 40 1260 ~ 1650
    Test Dalgaboyu mil 850
    Ekleme Kaybı dB ≤1.2dB (Fiber optik konektör dahil)
    Geri dönüş kaybı dB MM ≥ 30
    Diyafoni dB ≥ 35
    PDL dB ≤0.05
    WDL dB ≤0.25
    Tekrarlanabilirlik dB

    ≤ ± 0.05 dB

    Çalışma gerilimi V 3.0 veya 5.0
    dayanıklılık döngüleri Mill 10 Milyon
    Anahtarlama zamanı Hanım 10ms (Bitişik kanal)
    Optik güç mW ≤500
    Çalışma sıcaklığı -20 ~ +70
    Depolama sıcaklığı -40 ~ +85
    Bağıl nem % 5 ~ 95
    Ağırlık g 14
    boyut aa (L) 150.0 × (W) 80x (H) 70 ± 0.2

    Not: 1 Çalışma sıcaklığı ve SOP içinde.

    2 Konnektörler Dışında.

    5 Ürün Yapısı

    6 Pinli Konfigürasyonlar (DB9)

    Toplu iğne isim I / O Açıklama
    1,14,10,23 GND Güç
    7 TXD Çıktı Seri port gönderme sinyali
    6 RXD Giriş Seri port alma sinyali
    12,24,25 +5 VDC Güç + 5VDC Max: 550mA Ortalama: 300mA
    Diğer NA

    6 Komut Tanımı

    Baud hızı: 9600bps

    Eşlik: yok

    Veri biti: 8 bit

    Durdurma biti: 1bit

    komuta Açıklama
    <DURUMU _?>

    Mevcut durumun kontrol edilmesi:

    <STA_overall kanal _ kontrol modu _ mevcut kanal>

    <STA_032_1_001>

    <MODE_x>

    kontrol modu kurulumu:

    x = 0: Paralel kontrol x = 1: Seri kontrol

    Başarıyla geri dön: <MODE_OK>

    Geri başarısızlık: <MODE_ER>

    <CHN_xxx>

    Mevcut kanal kurulumu:

    xxx değeri: 000 ~ 128 (ch0 ile ch 128 arasında)

    Geri başarıyla: <CHN_OK>

    Geri başarısızlık: <CHN_E1> veya <CHN_E2>

    7 Notlar:

    Optik modülü takarken, optik modülün performans endeksini etkilemeyecek şekilde optik fiber çekirdeğin aşırı bükülmemesi (aşağıya bakınız) olmamalıdır.

    8. hizmetlerimiz:

    a. Profesyonel üretici,% 100'ü 3 defadan fazla test edildi.

    b. Müşteriler haftalar değil günlerce çözümler.

    c. Dikkatli özenle sıcak hizmetler.

    d. 24 saat içinde özel soruşturma sağlayabilir.

    e. Maliyetten tasarruf edin, müşterinin işi büyütmesi için daha fazla fayda sağlayın.

    f. Bu alanda 12 yıllık bir deneyime sahibiz. Biz güvenebileceğiniz profesyonel bir tedarikçiyiz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler