SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Zırhlı Kablo

Çok Modlu Fiber Optik Zırhlı Kablo GYTA53 GYTS53 Doğrudan Gömülü Fiber Optik Kablo

Çok Modlu Fiber Optik Zırhlı Kablo GYTA53 GYTS53 Doğrudan Gömülü Fiber Optik Kablo

Multimode Fiber Optic Armoured Cable GYTA53 GYTS53 Direct Buried Fiber Optic Cable

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: KEXINT
Sertifika: ISO-9001
Model numarası: GYTA53

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1.1 * 0.72 * 1.1m 2km ~ 4km, Rulo başına uzunluk, Ahşap Davul
Teslim süresi: 8
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 90 km + 24H
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: GYTS53 / GYTA53 gücü üye: Çelik Tel / FRP Mukavemet Üyesi
Ürün adı: Açık Fiber Optik Kablo Fiber türü: G657A1 / G657A2
zırh: Çelik / alüminyum bant Uygulama: Açık hava uygulama
Kılıf rengi: siyah Paket: Ahşap Drum

Çok Modlu Fiber Optik Zırhlı Kablo GYTA53 GYTS53 Doğrudan Gömülü Fiber Optik Kablo

Dış Mekan Fiber Optik Zırhlı Kablo

GYTA53-24B1.3

Ürün Açıklaması:

GYTA53, kablonun mükemmel gerilme performansını sağlamak için metal dayanım elemanını merkezi dayanım elemanı olarak kullanır. Çift cidarlı yapı kabloya nem direnci ve ezilme direnci gibi güzel özellikler sağlar. Çift zırh yapısı kabloya kemirgen direnci sağlar. Yüksek mukavemetli gevşek tüp hidrolize dirençlidir. Su girişini önlemek için kablo çekirdeğinin çevresine bir su engelleyici malzeme tabakası uygulanır. Zorlu ortamlar için uygun kanal ve doğrudan gömülü uygulamalarda kullanılabilir.

Özellik:

1. İyi mekanik ve sıcaklık performansı
2. Hidrolize dayanıklı yüksek mukavemetli gevşek tüp
3. Özel tüp dolum bileşiği, lifin kritik bir korunmasını sağlar
4. Ezilme direnci ve esneklik
5. Kablonun su geçirmez olmasını sağlamak için aşağıdaki önlemler alınmaktadır:
a. Merkezi dayanım elemanı olarak kullanılan çelik tel
b. Gevşek tüp doldurma bileşiği
c. % 100 kablo dolgusu
d. APL nem bariyeri
e. Su engelleme malzemesi

Kablo tasarımı:

  • SM24 SM lifleri.
  • Her tüpe yerleştirilmiş 6 adet SM lifi.
  • CentralÇelik mukavemet elemanı olarak çelik tel.
  • Buffer SZ zincirli tampon tüplerini gevşetin.
  • Tamponlu tüp dolgu maddesi ile doldurulurken, telli çekirdek su bloğu malzemesi ile kaplanmıştır.
  • Nem bariyeri olarak alüminyum bant.
  • PE Kablo iç kılıfı.
  • Oluklu paslanmaz çelik bant zırhlı.
  • HDPE Kablo Dış kılıf.
  • AsBu kadar uygundur: Doğrudan gömülü kurulum.

1 Referans Standardı

IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1

ITU-T G650, G652

2 Fiberin optik ve mekanik özellikleri

MFD (1310nm) 9.2mm ± 0.4mm
MFD (1550 nm) 10.4mm ± 0.8mm
Kaplama çapı 125 mm ± 1.0 mm
Lif çapı 250 ± 15 mm (Renkli)
Çekirdek / kaplama konsantriklik hatası £ 0.6mm
Kaplama dairesel olmayan £% 1.0
Dalga boyunu kesmek £ 1260nm
Zayıflama katsayısı 1310nm: £ 0.36dB / km
1550nm: £ 0.22dB / km
Optik fiberin bükme kaybı performansı £ 0.05dB
Polarizasyon modu dağılımı £ 0.1ps / Okm
Sıfır dağılım dalga boyu 1300 - 1324 nm
Sıfır dağılım eğimi £ 0.092ps / (nm2 • km)

3 Fiber kabloların mekanik gereksinimleri ve yöntemleri

Gerilme direnci 3000N, IEC 794-1-E1 ile uyumluyken, lif gerilimi ≤% 0,33
ezmek 3000N / 100mm, IEC 794-1-E3'e uygundur
darbe IEC 794-1-E4'e uygundur
Tekrarlanan bükme IEC 794-1-E6'ya uygun
burulma IEC 794-1-E7'ye uygun
Esnetme IEC 794-1-E8'e uygun
ilginçlik IEC 794-1-E10'a uygundur
Kablo bükme IEC 794-1-E11'e uygundur
Su nüfuzu IEC 794-1-F5B'ye uygun
Dış kılıfın dielektrik dayanımı ITU-T Rec.K25'e uygundur
Kıvılcım testi voltajı Kablo dış kılıfının kıvılcım test voltajı, 8kV AC'den düşük olmayacaktır.
aşınma IEC 794-1-E2'ye uygun
Sıcaklık döngüsü testi IEC 794-1-F1'e uygun

4 Fiber renk kodlaması ve tüp renk kodlaması


5 yapısı

6 Mekanik özellikler

Öğeler Açıklamaları
Optik lif Kategori G.652D
Sayımlar 24

Numara

tüp başına fiber sayısı

Sayımlar 6
Merkez gücü üyesi Malzeme Çelik tel
Çap (mm) 1.55
Gevşek tüp Malzeme PBT
Çap (mm) 2.0
Sayımlar 4
İnşaat demiri Sayımlar 1
Neme dayanıklı Malzeme Oluklu Al bandı
İç kılıf Malzeme PE
Kalınlık (mm) Nominal 0.8
Zırh Malzeme Oluklu paslanmaz çelik bant
Dış kılıf Malzeme HDPE
Kalınlık (mm) Nominal 1.7
Kablo çapı (mm) ± 0,5 12.5
Kablo ağırlığı (kg / km) ± 10 % 160
Gerilme direnci Kısa vadeli (N) 3000
Uzun vadeli (N) 1000
ezmek Kısa vadeli (N / 10 cm) 3000
Uzun vadeli (N / 10 cm) 1000
Uygulanabilir sıcaklık aralığı Operasyon - 45 ℃ ~ +70 ℃
Kurulum - 20 ℃ ~ +60 ℃
Depolama ve nakliye - 45 ℃ ~ +70 ℃
Bükülme yarıçapı yüksüz 12.5 kez dış çap
yüklü 25 kez dış çap

7 Çevresel olarak

Ürün ISO 14001 ve EU ROHS (ZTE’de Pb-Free) talimatına uygundur

8 Paketleme ve Logo

8.1 Paketleme

8.1.1 Her bir kablo uzunluğu, bir Demir direkli ahşap kompozit tamburun üzerine sarılmalıdır.

8.1.2 Plastik tampon tabakası ile kaplanmıştır.

8.1.3 Sağlam ahşap çıtalarla yalıtılmıştır.

8.1.4 Tambur uzunluğu

8.1.4.1 Standart tambur uzunluğu 3000 m'dir;

8.1.4.2 Toplam miktar en azından sipariş edilen miktardır.

8.1.4.3 Veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre teslim edilebilir, ancak 5000m'den daha uzun olamaz.

8.2. Davul İşaretleme

  • Üretici adı;
  • Üretim yılı ve ayı;
  • Dönme yönü oku;
  • Ok gösteren kablo dış uç konumu;
  • Kablo tipi ve büyüklüğü;
  • Davul numarası;
  • Davul uzunluğu;
  • Brüt / net ağırlık;
  • Kabloyu yüklemek, boşaltmak ve iletmek için doğru yöntemi gösteren dikkat plakası;
  • Sözleşme no., Proje no. Ve teslimat yeri gibi diğer müşteri bilgileri. (gerekirse)

8.3 Kablo tanımlama belgeleri

  • Ürün nitelikli sertifikası;
  • Test raporu.
  • Doğru hacim ve ağırlık bilgisi.

9 Çevresel olarak

Ürün, AB ROHS'nin talimatıyla uyumludur.

İletişim bilgileri
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler