SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Hızlı Bağlantı

FTTH SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tek Modlu SC / UPC Hızlı Bağlantı 200 S Seramik V Yuvası

FTTH SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tek Modlu SC / UPC Hızlı Bağlantı 200 S Seramik V Yuvası

    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
  • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO 9001-2015
    Model numarası: KXT-FYSM-SC-UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 100
    Fiyat: 0.565$
    Ambalaj bilgileri: 1 adet / 1 paket
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 1000+ PCS + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ekleme kaybı: 0.3dB Dönüş kaybı: 55 dB
    tekrarları tekrarla: 30 Renk: mavi
    Modu: Tek modu Uzunluğu: 51mm
    Çekme dayanımı gözlerim: 10 kg V Yuvası Malzemesi: Seramik V Yuvası

    FTTH SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tek Modlu SC / UPC Hızlı Bağlantı Düşük kayıplı 0.3dB

    Hızlı Bağlantı (Saha Montajı Konektörü veya Sahada sonlandırılmış fiber konektörü, hızlı montajı Fiber konektörü), epoksi ve cilalama gerektirmeyen devrimsel bir alana monte edilebilir optik fiber konektörüdür. Patentli mekanik birleştirme gövdesinin benzersiz tasarımı, fabrikada monte edilmiş bir fiber saplama ve önceden parlatılmış bir seramik yüksük içerir. Bu yerinde montaj optik konektörü kullanarak, optik kablolama tasarımının esnekliğini arttırmanın yanı sıra fiber sonlandırma için gereken süreyi de azaltmak mümkündür. Hızlı bağlantı serisi, LAN ve CCTV uygulamaları ve FTTH için binaların ve zeminlerin optik kablolaması için zaten popüler bir çözümdür. SC gömülü fiber optik konektör hızlı konektör soğuk, A yüksük ekleme kaybı, çalıştırılabilirlik / yeniden kullanım / kararlı performans, düşük maliyetli, hızlı kurulum vb.

    Özellikler:
    Ürün adı: gömülü fiber optik konnektörü hızlı bağlantı soğuk
    Model: SC / UPC-P
    Ortalama ekleme kaybı: ≤0.3db
    Geri dönüş kaybı: ≥48db
    Sıcaklık döngüsü: -40 ~ + 85 / 168h
    Varyasyon: ≤0.2db
    Ralli: ≥35N
    Tork: ≥25N
    Tekrar montaj: ≥15 kez
    Varyasyon: ≤0.2db
    Boyutu: 60x9mm / 2.36x0.35"
    Taşıyıcı sınıfı standartlar: Her yüksük -0.5db optik kayıp içinde tespit edildi, telekomünikasyon standartlarına ulaştı

    Özellikleri:

    1) Fabrikada takılan fiber saplama.
    2) Hiçbir epoksi ve cila gerekli, Takıldığında özel bir alet gerekmez.
    3) Art arda tutturulabilir ve tekrar tekrar üretilebilir, böylece kayıp önlenir.
    4) Kolayca monte, Hızlı ve kolay fiber sonlandırma alanında.
    5) Kurulum ve yapım sürecini öğrenmek için sadece 30 saniye yeterli.
    6) Uygun maliyetli, Garanti: Bir yıl.
    7) Hızlı bağlantı ve tekrarlama, Takıldığında özel bir alet gerekmez.
    8) Ekleme bağlantısı olmadan yerinde yapılabilir.
    9) Kablo fazlalığı uzunluğunu ve pigtail ek yeri depolamasını ortadan kaldırır.

    Uygulamalar:


    1. Yama panelleri
    2. Dağıtım çerçeveleri
    3. Fiber ağların bakımı veya acil onarımı
    4. FTTH Çıkışları
    5. LAN ortamları için masa başında bağlantı
    6. Fiber Optik Yama Kablosu ve Pigtail
    7. Telekomünikasyon Cihazları
    8. Veri İletişim Ağları
    9. Optik Fiber LAN ve Erişim Ağı
    10. Sanayi ve Askeri Uygulamalar

    madde SC / UPC Hızlı Bağlayıcı
    Ekleme Kaybı

    Tipik ≤0.3dB

    Maksimum .50.5dB

    Geri dönüş kaybı ≥50dB
    Lehçe SC / APC
    Kablo çapı 2,0 x 3.0mm
    Çekme Mukavemeti > 3kg
    Termal kararlılık .30.3 dB (-40 ~ + 75 ° C)
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 75 ° C

    Dağıtım zamanı

    Her gün 7000 adet üretilebilmektedir.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler