SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik dağıtım kutusu

Flip Kapak Splitter Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Alev Geciktirici

Flip Kapak Splitter Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Alev Geciktirici

    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
  • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: HuNan
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001
    Model numarası: KXT-A03

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 1000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Türü: SC LC FC Renk: Beyaz
    Malzeme: abs veya PC OEM: Evet
    Kablo bağlantı noktası: 1 ~ 2 bağlantı noktası, Boyut: 115 * 86 * 25 mm
    Uygulama: FTTH Ürün adı: KXT-A03

    Flip Kapak Splitter Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Alev Geciktirici

    Giriş:

    FTTx sisteminde optik fiber sonlandırmasına uygulanabilir, esas olarak iç mekan kabloları arasında doğrudan bağlantı ve dallanma bağlantılarında kullanılır.

    Özellikler:

    Kolay kurulum için küçük boyutlu ve hafif, kompakt gövde

    · Mekanik koruma işlevli duvar tipi

    · FC, SC, ST, LC adatpers için kullanılabilir

    · Elyaf alttan veya yandan girebilir

    · Anti-UV, Ultra violet dayanıklı ve yağış dayanıklı

    Ürün parametreleri:

    madde KXT-A03
    Boyut (mm) aa 115x86x25
    Kablo çapı (mm) Ф0.9 ~ Ф8
    Kablo portları 1 ~ 2
    Adaptör portları 1 ~ 2
    Ek kapasitesi 2
    Uygun adaptör SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
    Malzemeler ABS, PC veya ABS + PC
    EnvironmentalTemperature (℃) -25 ~ 40

    Not: ürün AB RoHS talimatı ile uyumludur

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler