SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik dağıtım kutusu

FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev Geciktirici

FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev Geciktirici

    • FTTH Termination Box ABS Fiber Optic Distribution Box G657A2  Flame Retardant
    • FTTH Termination Box ABS Fiber Optic Distribution Box G657A2  Flame Retardant
    • FTTH Termination Box ABS Fiber Optic Distribution Box G657A2  Flame Retardant
    • FTTH Termination Box ABS Fiber Optic Distribution Box G657A2  Flame Retardant
  • FTTH Termination Box ABS Fiber Optic Distribution Box G657A2  Flame Retardant

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: HuNan
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001
    Model numarası: KXT-A03

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: $+686+PCS
    Ambalaj bilgileri: Karton Ambalaj
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 1000pcs/gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    tip: SC LC FC Color: White
    Malzeme: ABS VEYA PC OEM: Evet
    Kablo bağlantı noktası: 1 ~ 2 bağlantı noktası, boyut: 115 * 86 * 25 mm
    Uygulama: FTTH Ürün adı: KXT-A03

    FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev Geciktirici

     

    Giriş:

    FTTx sistemindeki optik fiber sonlandırma için geçerlidir, esas olarak iç mekan kabloları arasında doğrudan bağlantı ve dal bağlantısı için kullanılır.

     

     

    Özellikleri:

     

    Kolay kurulum için küçük boyut ve hafif Kompakt gövde

    · Mekanik koruma fonksiyonlu duvara monte

    · FC, SC, ST, LC Adatpers için mevcuttur

    · Fiber alttan veya yandan girebilir

    · Anti-UV, ultraviyole dayanıklı ve yağışa dayanıklı

     

    Ürün parametreleri:

    madde KXT-A03
    Boyut (mm) aa 115x86x25
    Kablo çapı (mm) Ф0.9 ~ Ф8
    Kablo bağlantı noktaları 1 ~ 2
    Adaptör bağlantı noktaları 1 ~ 2
    Maksimum ek yeri kapasitesi 2
    Uygun Adaptör SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
    Malzemeler ABS, PC veya ABS + PC
    EnvironmentalTemperature (℃) -25 ~ 40

     

    FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev GeciktiriciFTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev Geciktirici

    FTTH Sonlandırma Kutusu ABS Fiber Optik Dağıtım Kutusu G657A2 Alev Geciktirici

    Not: ürün AB RoHS talimatı ile uyum

     

     

     

     

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler