• LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m
  • LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m
  • LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m
  • LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m
  • LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m
LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m

LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: KEXINT
Sertifika: ISO-9001
Model numarası: KXT - Pigtail-LC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Plastik kutu
Teslim süresi: 8
Ödeme koşulları: T / T, D / A, L / C, D / P, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1.500 seyretmek + PCS + 1 gün
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Bağlayıcı türü: LC / UPC Fiber türü: Tek modu
Tampon Malzemesi: PVC veya LSZH Optik Fiber Tipi: G652D, G657A1 veya G657A2
Uzunluğu: 1.2m veya 1.5m renk: 12 renk
Ambalaj: Büyük poli çanta başına 12 Renk Kablo boyutu: 0,9 mm 7,0
Vurgulamak:

duplex fiber patch cord

,

duplex fiber patch cord

Ürün Açıklaması

LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m

LC / UPC 12 Renkler Fiber Optik Yama Kablosu G652D G657A1 G657A2 1.5 m Pigtail LSZH

1 Açıklama

Fiber optik kablo ve pigtail, ST, FC, SC, LC veya MU gibi farklı konektör tiplerine bağlanabilir. Yüksek kaliteli seramik yüksük ile iyi uyum ve düşük Ekleme Kaybı vardır. Ve Telekomünikasyon Ağları, Veri İletimi, Test Cihazları ve CATV vb LAN'da yaygın olarak kullanılmaktadır.

2 Özellik

Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı

İyi değiştirilebilirlik

İyi Dayanıklılık

Yüksek sıcaklık kararlılığı.

Üstün Kalite Standart PC / UPC / APC Parlatma

Standart: IEC Sınıf B

3 Özellikler

Öğeler Tek mod Çok modlu
PC UPC APC 62.5 / 125 50/125 50/125 10G
Ekleme Kaybı <0.3db <0.3db
Geri dönüş kaybı ≥45dB ≥50dB 60dB ≥35dB
dayanıklılık <0.1dB tipik değişim,
500 çiftleşme
Çalışma sıcaklığı -40 ila +75 -40 ila +75
Yüksük Delik Boyutları 125.0 + 1 / -0um, Konsantriklik: ≤1um 125um, Conectricity: 1≤3um
125.3 + 1 / -0um, Konsantriklik: ≤1um 127um, Conectricity: 1≤3um
125.5 + 1 / -0um, Konsantriklik: ≤1um

128um, Conectricity: 1≤3um

G652D ve G657A2 teknik özellikleri, optik fiberin cam ve kablo yapısına karşılık gelir ve genellikle tekli mod sistemleri için optik fiber patch kablolarında tercih edilen fiberlerdir.

1.G652D fiber Modu Alan Çapı 1050um @ 1550nm'dir.

2.G652D fiberler, uzun mesafeli iletişim bağlantılarını ( 100km'ye kadar ve daha büyük) kolaylaştırmak için daha iyi olan marjinal olarak daha düşük kayıp iletimi sağlar.

3. kısa, G652D elyaf sınırlı bükülme direncine sahiptir.

G657A2 fiberler, daha küçük kablo birleştirme çukurları için daha yüksek bükülme direncinin gerekli olduğu ve ayrıca kablo ve donanım minyatürizasyonuna izin veren gelişmiş erişim kablosu ağ kurulumunda kullanılır.

1.G657A2 fiberler G652D fiberlerle tamamen uyumludur. G657A2 fiber Mod Alan Çapı 9.8µm@1550nm'dir. İki farklı lifi birbirine eklerken ek yeri kayıpları biraz daha yüksektir.

2.G657A2 fiber, bükme (makro bükülme) kayıplarına (aşağıdaki şekle bakın) ve düşük maliyetli dağıtım tekniklerini kolaylaştırmaya karşı daha büyük dirence sahiptir.

Şekil: G652 ve G657 fiberler için ilgili Bükme yarıçapları. 1310nm'de Fiber Bükme Yarıçapları Zayıflama Artışı.

Bu nedenle, yama kablolarındaki G657A2 optik fiber, dar alanlarda daha iyi kablo yönetimi ve yönlendirmesine olanak tanıyan geliştirilmiş bir bükülme yarıçapı ve esneklik sağlar. Geliştirilmiş bükülme yarıçapı, yüksek yoğunluklu yama alanlarında daha fazla yoğunluğa da izin verebilir. G657A2 optik fiber, Veri Merkezi ve Kurumsal ağ dağıtımlarında çok popüler hale geliyor.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum LC / UPC 12 Çekirdek Renkler SM Yama Kablosu Fiber Yama Kabloları G652D G657A1 G657A2 1 m 1.5 m bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.