SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Hızlı Bağlantı

SC-APC Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler 0.3dB Kolayca Takılan Ekleme Kaybı

SC-APC Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler 0.3dB Kolayca Takılan Ekleme Kaybı

    • SC-APC Quick Connect Fiber Optic Connectors 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 52MM
    • SC-APC Quick Connect Fiber Optic Connectors 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 52MM
  • SC-APC Quick Connect Fiber Optic Connectors 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 52MM

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO9001-2008
    Model numarası: SC-APC Fiber Optik Hızlı Konektör

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: karton, İç kutu, 18 * 13,5 * 11 cm, Dış kutu, 48 * 33 * 32 cm
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: T/T
    Yetenek temini: 5000 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Fiber türü: Tek modu Uzunluğu: 50/55/60/65 mm
    Bağlayıcı türü: SC Ekleme kaybı: 0.3dB
    renk: Yeşil siyah materlar: SiO2
    Çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, Diğerleri Çekme direnci: 10N
    Ürün adı: SC-APC Fiber Optik Hızlı Konektör

    SC-APC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Hızlı Optik Fiber Konnektörler ve Kaplinler
    Saha uygulamalarına kolayca kurulabilen hızlı konektörler FTTX'te yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, ön cilalama halkası ile hızlı bağlantı elemanları hazırlık ve sonlandırma süresini önemli ölçüde azaltır. Hızlı konektörlerin saha montajı sırasında gereken aletler çok daha basit ve kolaydır. Optik kablolama ve FTTX dağıtım uygulamalarının esnekliğini artırmak mümkündür.
    Performans indeksi
    arameters
    SC / UPC
    SC / APC
    FC / UPC
    LC / UPC
    Uygulama
    Kabloları Bırak, Kapalı Kablolar
    Elyaf Çapı
    125um (G.657 Al / A2)
    Elyaf Modu
    Tekli Mod 0.9 2.0 3.0
    Maks. Ekleme Kaybı
    0.5dB, Tipik 0.3dB
    0.3db
    Min. Geri dönüş kaybı
    40
    45
    40
    45
    Min. Elyaf Tutma
    5N
    5N
    4N
    Min. Kablo tutma
    10N
    10N
    8N
    Çekme yükü
    50N
    50N
    10N
    Çalışma sıcaklığı aralığı
    -40 ℃ ila 75 ℃
    Parametreler Özellikler
    Bağlayıcı Tipi SC / LC / FC / ST
    boyut 60mm
    Kablo Çapları 0.9 / 2.0 / 3.0 mm
    Elyaf Modu SM / MM
    Son yüz taşlama UPC / APC
    UPC APC
    Ekleme Kaybı ≤0.5dB ≤0.5dB
    UPC APC
    Geri dönüş kaybı ≥45dB ≥50dB
    Gerilme testi ≥100N
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 75 ℃

    Özellikler:
    1. FTTH projesi kullanılabilir
    2. Sahada kurulabilir
    3. 0,3dB'den daha düşük Eklenti Maks. 0.5dB
    4. Metal V-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır
    5. Kurulum 1 dakikadan az
    6. Güvenilir ve üstün optik performans
    7. Kablo Çekme Testi Telcordia GR-326-CORE ile uyumludur

    Uygulama:
    1. FTTH projesi kullanılabilir
    2. Sahada kurulabilir
    3. 0,35dB'den daha düşük kayıp ekleyin
    4. Metal V-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır
    5. Kurulum 1 dakikadan az
    6. Güvenilir ve üstün optik performans
    7. Kablo Çekme Testi Telcordia GR-326-COR ile uyumludur

    Bizim avantajlarımız:
    1. Good cevap: ürünlerimiz veya fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.

    2. OEM ve ODM: Biz tasarım veya ürün ve logo adını şirkete koymak yardımcı olabilir.

    3. uzaktan teknik destek ve tam teknik belge

    4. Garanti: 1 yıl garanti (Şiddete maruz kalan veya diğer markalarla güncellenenlerden garanti alınmaz.

    5.İngilizce yazılım, ingilizce göstergesi

    6. Professional, Çok rekabetçi fiyat

    7. Büyük Stok, Hızlı Teslimat

    8. Kalite Güvencesi

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler