SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Zırhlı Kablo

GYTS 72B1.3 Dış Mekan Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D 36B1.3 G652D Havai / Boru Hattı PE

GYTS 72B1.3 Dış Mekan Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D 36B1.3 G652D Havai / Boru Hattı PE

    • GYTS 72B1.3 Outdoor Fiber Optic Armoured Cable G652D 36B1.3 G652D Overhead / Pipeline PE
    • GYTS 72B1.3 Outdoor Fiber Optic Armoured Cable G652D 36B1.3 G652D Overhead / Pipeline PE
  • GYTS 72B1.3 Outdoor Fiber Optic Armoured Cable G652D 36B1.3 G652D Overhead / Pipeline PE

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001
    Model numarası: GYTS-36B1.3

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 KM
    Fiyat: 0.69$/Meter
    Ambalaj bilgileri: 1.1 * 0.72 * 1.1m 2km, Rulo başına uzunluk, Ahşap Davul
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 300 + KM + 24H
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Zırh: Çelik bant Fiber sayımı: 72
    Paket: Ahşap Drum Kılıf rengi: Siyah PE
    Uygulama: Açık hava uygulama Rulo başına uzunluk: 2km
    Elyaf Markası: Corning / YOFC / FiberHome Fiber: G652D

    GYTS 72B1.3 Dış Mekan Fiber Optik Zırhlı Kablo G652D 36B1.3 G652D Havai ve Boru Hattı PE

    GYTS-72B1.3

    Kablo tasarımı

    • Her tüpe yerleştirilmiş 12 SM-fiber (maks.).
    • CentralÇelik mukavemet elemanı olarak çelik tel.
    • Buffer SZ zincirli tampon tüplerini gevşetin.
    • Tamponlu tüp dolgu maddesi ile doldurulurken, telli çekirdek su bloğu malzemesiyle kaplanır
    • Kemirgen saldırısı için zırhlı oluklu çelik bant.
    • HDPE Kablo Dış kılıf.
    • AsBu kadar uygundur: Kanal Kurulumu.

    1 Referans Standardı

    IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1

    ITU-T G650, G652

    2 Fiberin optik ve mekanik özellikleri

    MFD (1310nm) 9.2mm ± 0.4mm
    MFD (1550 nm) 10.4mm ± 0.8mm
    Kaplama çapı 125 mm ± 1.0 mm
    Lif çapı 250 ± 15 mm (Renkli)
    Çekirdek / kaplama konsantriklik hatası £ 0.6mm
    MFD eşmerkezlilik hatası £ 0.8mm
    Kaplama dairesel olmayan £% 1.0
    Dalga boyunu kes £ 1260nm
    Zayıflama katsayısı 1310nm: £ 0.35dB / km
    1550nm: £ 0.21dB / km
    Optik fiberin bükme kaybı performansı £ 0.05dB
    Polarizasyon modu dağılımı £ 0.1ps / Okm
    Sıfır dağılım dalga boyu 1300 - 1324 nm
    Sıfır dağılım eğimi £ 0.092ps / (nm2 • km)

    3 Fiber kabloların mekanik gereksinimleri ve yöntemleri

    Gerilme direnci 1500N, IEC 60794-1-E1'e uygundur, bununla birlikte lif gerilimi 3% 0,33'tür.
    ezmek 1000N / 100mm, IEC 60794-1-E3'e uygundur
    darbe IEC 60794-1-E4’e uygun
    Tekrarlanan bükme IEC 60794-1-E6'ya uygun
    burulma IEC 60794-1-E7'ye uygun
    Esnetme IEC 60794-1-E8’e uygun
    ilginçlik IEC 60794-1-E10'a uygun
    Kablo bükme IEC 60794-1-E11’e uygun
    Sıcaklık döngüsü testi IEC 60794-1-F1'e uygun
    Su nüfuzu IEC 60794-1-F5B'ye uygun
    Kıvılcım testi voltajı Kablo dış kılıfının kıvılcım test voltajı, 8kV AC'den düşük olmayacaktır.

    4 Fiber renk kodlaması ve Tüp renk kodlaması

    Renk kodu 1 2 3 4 5 6
    Mavi Portakal Yeşil Kahverengi arduvaz Beyaz
    7 8 9 10 11 12
    Kırmızı Siyah Sarı Menekşe Gül su

    5 yapısı

    6 Mekanik özellikler

    Öğeler Açıklamaları
    Optik lif Kategori G.652D
    Sayımlar 72
    Tüp başına optik lifler Sayımlar Maks. 12
    Merkez gücü üyesi Malzeme Çelik tel
    Çapı (mm) 1.55
    PE yastık (mm) 1.55
    Gevşek tüp Malzeme PBT
    Çapı (mm) 2.0
    Sayımlar 6
    İnşaat demiri Sayımlar 0
    Renk Doğa
    Zırh Malzeme Oluklu çelik bant
    Dış kılıf Malzeme HDPE
    Renk Siyah
    Kalınlık (mm) Nominal 1.7
    Kablo çapı (mm) ± 0,5 12.7
    Kablo ağırlığı (kg / km) ±% 10 131
    Gerilme direnci Kısa vadeli (N) 1500
    Uzun vadeli (N) 600
    ezmek Kısa vadeli (N / 10 cm) 1000
    Uzun vadeli (N / 10 cm) 300
    Uygulanabilir sıcaklık aralığı Operasyon - 40 ℃ ~ + 70 ℃
    Kurulum - 20 ℃ ~ +60 ℃
    Depolama ve nakliye - 40 ℃ ~ + 70 ℃
    Bükülme yarıçapı yüksüz Dış çapın 10 katı
    yüklü Dış çapın 20 katı

    7 Çevresel olarak

    Ürün ISO 14001 ve EU RoHS6'nın talimatlarına uygundur.

    8 Paketleme ve Logo

    9.1 Paketleme

    9.1.1 Her bir kablo uzunluğu ahşap kompozit tamburun üzerine sarılmalıdır.

    9.1.2 Plastik tampon tabakası ile kaplanmıştır.

    9.1.3 Güçlü ahşap çıtalar ile yalıtılmıştır.

    9.1.4 Tambur uzunluğu

    9.1.4.1 Standart tambur uzunluğu 3000 m'dir;

    9.1.4.2 Toplam miktar, en azından sipariş edilen miktardır.

    9.1.4.3 Veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre teslim edilebilir, ancak 5000m'den daha uzun olamaz.

    9.2. Davul İşaretleme

    • Üretici adı;
    • Üretim yılı ve ayı;
    • Dönme yönü oku;
    • Ok gösteren kablo dış uç konumu;
    • Kablo tipi ve büyüklüğü;
    • Davul numarası;
    • Davul uzunluğu;
    • Brüt / net ağırlık;
    • Kabloyu yüklemek, boşaltmak ve iletmek için doğru yöntemi gösteren dikkat plakası;
    • Sözleşme no., Proje no. Ve teslimat yeri gibi diğer müşteri bilgileri. (gerekirse)

    9.3 Kablo tanımlama belgeleri

    • Ürün nitelikli sertifikası;
    • Test raporu.
    • Doğru hacim ve ağırlık bilgisi.

    9 Servis açıklaması

    Cable Kablonun kullanım ömrü 25 yıldan az olmamalıdır.

    Destination Kablonun tarihine göre alındıktan sonra 24 ay boyunca kablonun garanti süresi garanti edilir. Kablo kalitesi meydana gelirse, teslimat ve teslim alma ücretleri garanti kapsamında yapılan tüm onarımlar için üreticiye aittir.

    Paket ve Kargo:

    1. bizim fiber optik kablo paketi tüm ihracat ahşap davul ile.

    2. 2 ~ 3km / davul, Açık fiber optik kablo ahşap boyutu 110 cm * 110 cm * 71 cm, 0.85 CBM,

    3. Bir 20GP için yaklaşık 39 varil yük olabilir.

    Ayrıca müşterilerden gelen özel kablo makarasını da kabul edin. bizimle irtibata geçebilirsiniz!

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler