SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch cord

ODVA-SC / LC Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu 0.2db RRU BBU Için Ekleme Kaybı

ODVA-SC / LC Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu 0.2db RRU BBU Için Ekleme Kaybı

    • ODVA-SC/LC Waterproof Fiber Optical Patch Cord 0.2db Insertion Loss For RRU BBU
    • ODVA-SC/LC Waterproof Fiber Optical Patch Cord 0.2db Insertion Loss For RRU BBU
    • ODVA-SC/LC Waterproof Fiber Optical Patch Cord 0.2db Insertion Loss For RRU BBU
  • ODVA-SC/LC Waterproof Fiber Optical Patch Cord 0.2db Insertion Loss For RRU BBU

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: IS0-9001
    Model numarası: KXT-PC-Su geçirmez-Zırh

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10
    Fiyat: 37.76
    Ambalaj bilgileri: 1 adet Bir kutu, 1 adet bir karton
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: D/A, l/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 300 adet 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: FULLAXS Su Geçirmez Zırh Yama kablosu Kablo uzunluğu: 50m 100m 150m
    Elyaf Türü: 657A2 Elyaf Modu: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Ekleme kaybı: 0.2dB Renk: siyah
    Wenlenth: 1310 1550 850 Performans: Su geçirmez
    Optik kablo: 5.0mm / 7.0mm

    ODVA-SC / LC Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu Tam AXS RRU BBU için

       
    Uzak optik kablo, küçük dış çap ve hafiflik gibi birçok avantajı nedeniyle mobil iletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılar aynı zamanda telsizin tüm uzak radyo kutusunu açma ve içeriğini tehlikeli hava koşullarına maruz bırakma ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran bölmedeki bir kesme yoluyla alıcı-vericileri rahatça çıkarabilir ve değiştirebilir. Optik bağlantı için, konektör sistemi, tüm LC dubleks SFP alıcı-vericileri ile hızlı çiftleşme için endüstri standardında bir dubleks LC arayüzü içerir. FullAXS konektörü tek modlu veya çok modlu optik iletim uygulamaları için tasarlanabilir.

    Uygulama:

    1). İç ve Dış Mekan uygulamaları

    2). Dağıtım kutusu ve RRH arasındaki bağlantı için

    3). Uzaktan Radyo Kafa hücre kulesi uygulamalarında Dağıtım. Uzaktan iletim kablosuz baz istasyonu.

    4). 3G 4G baz istasyonu için kullanılırVideo Gözetim sistemi

    5). Optik fiber sensör.

    6) Demiryolu sinyal kontrolü.

    7). Akıllı trafo merkezi

    Özellik:

    1). Düşük Ekleme kaybı

    2). Yüksek geri dönüş kaybı

    3). İyi Tekrarlanabilirlik

    4). İyi Değişim

    5). Mükemmel Çevresel Uyum

    6). Konektör tamamen eşlendiğinde operatörü bilgilendirmek için olumlu mekanik geri bildirim
    7). Kurulum sırasında veya sonrasında kablo bükülmez
    8). Kolay, hızlı ve güvenli çiftleşme için sağlam süngü kilitleme
    9). Metal döküm bölme duvarı kullanan su geçirmez, toz geçirmez ve korozyona dayanıklı tasarım
    10). Radyo ünitesinde fiber yönetiminin ortadan kaldırılmasıyla maliyet tasarrufu

    Şartname:

    tip Standart, Usta
    stil LC / UPC LC / APC SC / UPC, SC / APC
    Lif Tekli / Çoklu mod
    50/125, 62.5 / 125 (Çok modlu) OM2 ve OM1
    50/125, 10G (Çok Modlu) OM3
    Kablo Tek Taraflı, Çift Taraflı
    .0mm3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm
    PVC veya LSZH
    Parlatma Şekli UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)
    Ekleme Kaybı ≤ 0.1dB (Tekli Mod Master için)
    ≤ 0.25dB (Tekli Mod Standart için)
    ≤ 0.25dB (Çoklu Mod için)
    JDS tarafından test edildi
    Geri dönüş kaybı
    (Tek mod)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (tipik 65dB)
    JDS RM3750 tarafından test edilmiştir
    Tekrarlanabilirlik ± 0.1dB
    Çalışma sıcaklığı -400C ila 850C
    Geometri Gereksinimi
    ( Tek mod)
    Yüksük Uç Yüzü Yarıçapı
    7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
    10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart için)
    Apeks Ofseti ≤ 30 μm (Master için)
    Apeks Ofseti ≤ 50 μm (Standart için)
    Alttan kesme -50nm ≤ U ≤ 50nm
    DORC tarafından test edildi
    Geometri Gereksinimi
    ( Tek mod)
    Yüksük Uç Yüzü Yarıçapı
    7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
    10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart için)
    Apeks Ofseti ≤ 30 μm (Master için)
    Apeks Ofseti ≤ 50 μm (Standart için)
    Alttan kesme -50nm ≤ U ≤ 50nm
    DORC tarafından test edildi

    Zırhlı Yama Kablosu PDLC, su engelleme aramid iplikleri ve UV ışınlarına dayanıklı siyah dış ceketi ile LSZH kablosu üzerine 5.0 mm veya 7.0 mm çapında inşa edilmiş iç / dış mekan yama kablosu türüdür.X, özellikle kemirgen direnci için zorlu ortam için TAM ZIRHLI patchcord üretir ve kuş direnci.

    Ürün listesi:

    Çizme Bağlayıcı Elyaf Türü Kablo numarası yüksük Bağlayıcı
    0.9mm LC 9 / 125um SM Basit PC 1M
    2.0mm FC 50 / 125um MM dubleks APC 2M
    3.0mm SC 62.5 / 125um MM Çok lifli UPC 3M4M
    ST OM3 Kurdele 5M
    MU OM4 .........
    D4 Özelleştirilmiş
    MTRJ
    MPO
    DIN

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler