SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Adaptörler

APC FM Adaptörü Fiber Optik Adaptörler Tek Modlu SC-FC Telekom Ağı Yüksek Güvenilirlik

APC FM Adaptörü Fiber Optik Adaptörler Tek Modlu SC-FC Telekom Ağı Yüksek Güvenilirlik

    • APC FM Adapter Fiber Optic Adapters Single Mode SC-FC Telecom Network High Reliability
    • APC FM Adapter Fiber Optic Adapters Single Mode SC-FC Telecom Network High Reliability
  • APC FM Adapter Fiber Optic Adapters Single Mode SC-FC Telecom Network High Reliability

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: CE Iso-9001 2015
    Model numarası: SC-FC FM

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: $+0.214+pcs
    Ambalaj bilgileri: Karton paketi
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: Haftada 20000 + PC +
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: SC-FC Adaptörü Ekleme kaybı: <0.2dB
    Geri dönen kayıp: 60dB Malzeme: plastik + seramik
    Çalışma sıcaklığı: -40 ile + 80 Bağlayıcı türü: SC-FC FM
    Kol: Seramik Renk: mavi

    SC Dişi - FC Erkek APC Optik Fiber FM Adaptör Tek Modlu ST-FC

    SC (Dişi) - FC (Erkek) tipi fiber optik hibrit adaptör, fiber optikler arasında birleştirme ve birleştirme işlemine tabi tutulan, düzenlenmiş tipte fiber gömülü bir adaptör konektörüdür. Fiber Optik Adaptör, optik dağıtım çerçevesi (ODF), Optik fiber iletişim ekipmanı ve enstrümanında yaygın olarak kullanılan optik fiber parçası olarak bilinir.

    Üstün Performans, Kararlı ve güvenilir.

    Uygulama:

    Telekom Ağı

    Optik Fiber Ekipmanları

    CATV Ağı

    Özellik:

    • 1000 saate kadar tekrar kullanılabilir
    • Yüksek hassasiyet ve uyumlu
    • Yüksek güvenilirlik ve stabilite

    Şartname:


    1. Hibrit adaptör tipi: S C (Dişi) - FC (Erkek)

    2. Fiber tyle: SM 9/125 Fiber.

    3. Ekleme Kaybı (db): 0.3DB'den az

    4. tekrarlanabilirlik (db): 0.38 daha büyük

    5. Değiştirilebilirlik (db): 0,20'den az

    6. Kol Soket Malzemesi: Zirkonyum dioksit seramik

    7. Çalışma sıcaklığı: -25C ila + 75C.

    8. Depolama sıcaklığı: 25C ila + 75C.




    Bizim avantajlarımız:
    1.iyi cevap: ürünlerimiz ve fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.
    2. OEM ve ODM: biz tasarım veya logo ve şirket adı ürünleri koymak yardımcı olabilir.
    3. uzaktan teknik destek ve tam teknik belge
    4. garanti: 1 yıl garanti (garanti şiddetten kırılmış veya diğer markalarla güncellenenlerden sorumlu değildir.)
    5.İngilizce yazılım, İngilizce Göstergesi
    6. profesyonel, çok rekabetçi fiyat
    7. büyük stok, hızlı teslimat
    8.Kalite Güvencesi

    şirket Profili

    SHENZHEN KEXINT TECHNOLOGY CO., LTD. Optik fiber ve ağ iletişimine adanmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, FTTH (FTTX) sistemi, Genel Kablolama sistemi (ALL-LAN) ürün ve çözümlerinin bir dizi sağlar.


    2000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Şirket hassas üretim ve test ekipmanları vardır, KEXINT ISO 9001 geçti: 2008 kurumsal belgelendirme, ve ürünler fazla 15 ülkeye ihraç edilmiştir. Ana ürünler fiber optik bağlayıcı dahil, fiber Hızlı Bağlayıcı, fiber Yama kablosu, fiber adaptör, fiber zayıflatıcı, Fiber çoğaltıcı, PLC splitter CWDM, DWDM, OADM, MPO / MTP modülü, Fiber Optik Terminal Kutusu, Fiber Optik Ek Kapatma vb. Ürünler yaygın olarak telekom, yayın ve televizyon, güç mühendisliği ve diğer bazı sektörlerde kullanılmaktadır . Dahası, yurtiçinde ve yurtdışında birçok telekomünikasyon şirketi ile dostça iş ilişkisi kurduk.







    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler