SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMTP MPO Yama Kablosu

100G 24 MTP MPO Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Macenta Tip B USCONEC

100G 24 MTP MPO Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Macenta Tip B USCONEC

    • 100G 24 MTP MPO Fiber Optic Cable Patch Cord 3M OM4 24 Core Magenta Type B USCONEC
    • 100G 24 MTP MPO Fiber Optic Cable Patch Cord 3M OM4 24 Core Magenta Type B USCONEC
    • 100G 24 MTP MPO Fiber Optic Cable Patch Cord 3M OM4 24 Core Magenta Type B USCONEC
  • 100G 24 MTP MPO Fiber Optic Cable Patch Cord 3M OM4 24 Core Magenta Type B USCONEC

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO-9001 2015
    Model numarası: KXT-24MTP OM4 3M

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1
    Fiyat: $+39.17+1pcs
    Ambalaj bilgileri: Torbalar paketlenir, daha sonra kutular paketlenir ve köpük ortadadır.
    Teslim süresi: 7
    Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 100 + 3 + Günlük
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    iletim hızı: 100 gr kablo rengi: Eflatun
    Dalga boyu: 850 / 1300nm Dönüş kaybı: > 30dB
    İletim mesafesi: 550m elyaf türü: OM4
    kablo malzemesi: LSZH, OFNR, OFNP mevcut bağlayıcı mtp: usconec MTP Kadın (ağrısız)

    100G 24 MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 3M OM4 24 Çekirdek Eflatun tip B USCONEC

       

    Gücümüz:

    MPO / MTP üretim kapasitesini sürdürdü!

    Bilgisayar odasının inşası ve Nesnelerin İnterneti'nin inşası için gerekli koşullar! Standart kayıp, düşük kayıp, tek modlu OM3, OM4 fiber; 12 çekirdekli, 24 çekirdekli veya 1U-96 çekirdekli raf, 1U-144 çekirdekli raf, tam zincir desteği, tek elden hizmet yapımı, her şey olsun!

    MPO / MTP yama kablosu, yüksek yoğunluklu çoklu fiber çözümlerine uygun olarak tasarlanmıştır, farklı kurulum ortamlarına uygundur ve ana hat, veri merkezleri ve binalar arasında kurulumu kolaydır. / MPO konektör uyumluluğu GR-1435-Core, patchcordlar için GR-326-CORE, GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE Uyumlu.

    Özellikler:

    madde MPO / PC / F-MPO / PC / F-OM3-24B-3.0-5M-OFNP-AQUA-B
    konuşma kaybı PC < 0,7 dB
    Geri dönüş kaybı PC > 25 dB
    Insert-pull testi (500 kez) < 0.3 dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃
    Çekme önleyici kuvvet 15kgf

    Uç yüz geometrik parametreleri ve standartları:

    gereklilik AA (50 ve 62.5 / 125) SM (APC)

    Yüzey eğim açısı

    (X)

    -0,2 ° / 0,2 ° -0,2 ° / 0,2 °

    Yüzey eğim açısı

    (E)

    -0,2 ° / 0,2 ° 7.8 ° / 8.2 °
    Fiber yüksekliği 1000nm - 3500nm, 1000nm - 3500nm,
    Tüm optik fiberlerin maksimum yükseklik farkı <750nm <600nm
    Çekirdek yüksekliği (nm) -50-300 mm -50-300 mm

    Şema: A / B / C / D

    Uygulama:

    Bizim avantajımız :
    1: biz bir fabrika fazla 200 çalışanı ve kısa teslimat süreleri.
    2: ürün sıkı test geçti ve kalite garanti edilmektedir.
    3: Güney Kore cips ithalatı, iş daha kararlı;
    4:% 100 destek satış sonrası servis, ürün kullanım sürecinde bir sorun varsa, sizin için ücretsiz olarak değiştirebiliriz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler