SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik WDM

1 × 2 Optik WDM, Mini Fiber Optik Ayırıcı SC APC Konektörü 0.9 1310 1490 1550

1 × 2 Optik WDM, Mini Fiber Optik Ayırıcı SC APC Konektörü 0.9 1310 1490 1550

    • 1×2	Optical WDM , Mini Fiber Optic Splitter SC APC Connector 0.9 1310 1490 1550
    • 1×2	Optical WDM , Mini Fiber Optic Splitter SC APC Connector 0.9 1310 1490 1550
    • 1×2	Optical WDM , Mini Fiber Optic Splitter SC APC Connector 0.9 1310 1490 1550
    • 1×2	Optical WDM , Mini Fiber Optic Splitter SC APC Connector 0.9 1310 1490 1550
  • 1×2	Optical WDM , Mini Fiber Optic Splitter SC APC Connector 0.9 1310 1490 1550

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: ISO9001-2008
    Model numarası: KXT-fbt

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: 20 * 10 * 2
    Teslim süresi: 8
    Ödeme koşulları: T / T, D / A, D / P, L / C, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 250 + adet + 1 gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Dalga boyu: 1310 1490 1550 Parametreleri: 1 * N / 2 * N
    Ayırıcı oranı: 5/95 10/90 15/85 20/80 25/75 30/70 35/65 40/60 45/65 50/50 bağlayıcı: SC LC FC / UPC / APC KONNEKTÖRLER
    Paket: Çelik Boru Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı
    Ürün adı: FBT 1 * 2 0,9 Mini Paket (botlar hariç): 90 * 20 * 10 mm

    FBT Mini Fiber Optik WDM ayırıcı SC / APC Konektörü 1 * 2 0.9 1310 1490 1550 Dağıtıcı

    KEXINT, özel uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bir dizi 1xN ve 2xN ayırıcı ürün sunar. Tüm ürünler GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE ile uyumludur. KEXINT, hem ağaç hem de yıldız tipi satır içi kuplör / ayırıcı sunar. Sinyalleri bölmek / birleştirmek için güvenilir bir çözüm sunarlar. Bölünme oranı, ağaç kuplörleri için 1x2 ila 1x32 portları arasında ve yıldız kuplörleri için 2x2 ila 2x32 arasında değişir. Tek, çift ve üçlü dalga boyu pencerelerinde (1310/1490 / 1550nm) mevcuttur. Fiber Optik FBT ayırıcı, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır. Küçük boyut, yüksek güvenilirlik, ucuz maliyet ve iyi kanal-kanal bütünlüğü sunar ve PON şebekelerinde optik sinyal gücü bölme işlemini gerçekleştirmek için yaygın olarak kullanılır.

    Özellikler

    ___________________________________________________________

    Sıkı ve ince yapı
    IL ve RL'de mükemmel parametreler
    Yüksek güvenilirlik ve yönlülük
    Hassas olmayan dalga boyu
    İyi yüksek sıcaklık düşük sıcaklık performansı
    Uygun mühendislik uygulamaları
    İnce polarizasyon
    Geniş kapsam dalga boyu

    Uygulamalar

    _________________________________________________________________

    Fiber optik haberleşme sistemi
    PON yapısına dayalı FTTX erişim ağı
    Yerel döngü ve pasif optik ağ (PON)
    CATV ağı
    LAN, WAN ve MAN
    Test ekipmanları

    Özellikler

    _________________________________________________________________

    Üç Pencere Bağlayıcı Test Raporu
    S / N: 20190139186001
    TİP OC-1X2-SM-50 / 50-345-1m-0,9-SC / APC
    Test Dalgaboyu mil 1310/1490/1550
    Kavrama oranı 50/50
    Çıktı 1310 1490 1550
    Out1 Çıkış2 Out1 Çıkış2 Out1 Çıkış2
    Ekleme Kaybı dB 3.44 3,09 3.16 3.30 3.42 3.17
    Kavrama oranı % 48.01% 51.99% 50.77% 49.23% 48.57% 51.43%
    PDL dB ≤0.20
    yönlü dB ≥45
    Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70
    Depolama sıcaklığı -40 ~ 85
    lif uzunluğu m 1.0
    boyut aa ¢ 3 * 54
    Elyaf Türü Corning SMg657A2 9 / 125,0.9mm
    Bağlayıcı SC / APC

    Hizmetlerimiz:

    ___________________________________________________________

    1. Professional üreticisi,% 100'den fazla 3 kez test edilmiştir.

    2. Haftalar değil günler içinde müşterilerin çözümleri.

    3. Dikkatli özenle sıcak hizmetler.

    4. 24 saat içinde özel soruşturma sağlayabilir.

    5. Maliyetini düşürün, müşterinin işi büyütmesi için daha fazla fayda sağlayın.

    6. Bu alanda 12 yıllık bir deneyime sahibiz. Biz güvenebileceğiniz profesyonel bir tedarikçiyiz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler