SHENZHEN KXIND İLETİŞİM CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Adaptörler

Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
    • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit
  • Green Fiber Optic Adaptor SC APC Simplex Optical Distribution Frames Suit

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: KEXINT
    Sertifika: CE Iso-9001 Ross UL
    Model numarası: SC / APC Simplex Adaptörü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: Negotiation
    Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 20000 + PCS + Haftalık
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    ad: SC / APC Tek Yönlü Adaptör Uygulama: Telekom CATV Ağı FTTX
    Ekleme kaybı: = <0,2 db Geri dönen kayıp: 60db
    Malzeme: plastik + seramik Çalışma sıcaklığı: -40 ile + 80
    Connector Type: SC/APC kol: Seramik
    renk: Yeşil Type: Singlemode

     

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

     

    Ürün tanıtımı

    Optical adapter (also called the flange) is a fiber optic connecting part on the activities of linking components. Optik adaptör (aynı zamanda flanş olarak da adlandırılır), bağlantı bileşenlerinin faaliyetleri üzerinde bir fiber optik bağlantı parçasıdır. The complete series of products, including FC, SC, ST, LC, MTRJ, widely used in optical distribution frames (ODF), and optical fiber communications equipments, instruments. Optik dağıtım çerçevelerinde (ODF) ve optik fiber iletişim ekipmanlarında, cihazlarda yaygın olarak kullanılan FC, SC, ST, LC, MTRJ dahil olmak üzere ürünlerin tüm serisi. Performance is stable and reliable. Performans kararlı ve güvenilirdir.

     

    Uygulama

    * Telekomünikasyon

    * CATV

    * LAN ve WAN

    * Ağ

    * Geniş Bant

    * FTTP

     

    Özellikleri

    * Tek mod ve Çok modlu

    * Zirkonya kollu veya Fosfor bronz kollu

    * NTT standart uyumlu

    * Flanşsız veya dubleks flanşlı olarak mevcuttur,

    Panel alanından tasarruf

    * Patch panel montaj uygulamaları için SC2 8Port yüksek yoğunluklu

    * JIS5974 ve bellcore GR-326 standardını karşılayın

    * IEC874-14 ve IEC874-19 ile uyumlu

    * ROHS uyumlu tüm parçalar

     

    Ürün özellikleri

    Parametre birim LC, SC, FC, ST
    SM AA
    PC UPC APC PC
    Ekleme Kaybı (Tipik) dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
    exchangeability dB ≤0.2
    Tekrarlanabilirlik dB ≤0.2
    dayanıklılık zaman > 1000
    Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75
    Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85

     

     Resimler

    1. düşük ekleme kaybı
    The fibers are connected by an adapter through an internal open sleeve. Elyaflar bir iç açık manşon üzerinden bir adaptör ile bağlanır. We offer adapters in a variety of shapes and performances to ensure the connection between the fiber jumpers. Fiber jumperlar arasındaki bağlantıyı sağlamak için çeşitli şekil ve performanslarda adaptörler sunuyoruz.

    2. iyi tekrarlanabilirlik
    Optik fiber dağıtım çerçevesi (ODF), fiber optik alet tablosu, fiber optik LAN vb.

    3. iyi izolasyon
    Ana kontrol terminalinin kazara kaybını önlemek için sinyal alanı ana kontrol terminalinden elektriksel olarak yalıtılmıştır

     

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

     

    Bizim avantajlarımız:
    1.iyi cevap: ürünlerimiz ve fiyat ile ilgili sorgunuz 24 saat içinde cevap verilecektir.
    2. OEM ve ODM: biz tasarım veya logo ve şirket adı ürünleri koymak yardımcı olabilir.
    3. uzaktan teknik destek ve tam teknik belge
    4. garanti: 1 yıl garanti (garanti şiddetten kırılmış veya diğer markalarla güncellenenlerden sorumlu değildir.)
    5.İngilizce yazılım, İngilizce Gösterge
    6. profesyonel, çok rekabetçi fiyat
    7. büyük stok, hızlı teslimat
    8.Kalite Güvencesi

    şirket Profili

     

    Firmamız iOptik fiber ve ağ iletişimine adanmış yüksek teknoloji ürünü bir işletme, FTTH (FTTX) sistemi, Genel Kablolama sistemi (ALL-LAN) konusunda geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunar.

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım


    It covers an area of 2000 square meters. 2000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. The company has precise manufacturing & testing equipments, KEXINT has passed ISO 9001:2008 enterprise certification ,and products have been exported to more than 15 countries .The main products include optical fiber connector ,Fiber Fast Connector ,Fiber Patch cord, Fiber adaptor ,Fiber attenuator, Fiber coupler, PLC splitter CWDM,DWDM,OADM,MPO/MTP module,Fiber Optic Terminal Box, Fiber Optic Splice Closure etc. The products are widely used in telecom, broadcast & television, power engineering, as well as some other industries. Şirket hassas üretim ve test ekipmanları vardır, KEXINT ISO 9001 geçti: 2008 kurumsal belgelendirme, ve ürünler fazla 15 ülkeye ihraç edilmiştir. Ana ürünler fiber optik bağlayıcı dahil, fiber Hızlı Bağlayıcı, fiber Yama kablosu, fiber adaptör, fiber zayıflatıcı, Fiber çoğaltıcı, PLC splitter CWDM, DWDM, OADM, MPO / MTP modülü, Fiber Optik Terminal Kutusu, Fiber Optik Ek Kapatma vb. Ürünler yaygın olarak telekom, yayın ve televizyon, güç mühendisliği ve diğer bazı sektörlerde kullanılmaktadır . What's more,we have established friendly business relationship with lots of telecommunication companies at home and abroad. Dahası, yurtiçinde ve yurtdışında birçok telekomünikasyon şirketi ile dostça iş ilişkisi kurduk.

    İletişim

     

    Yeşil Fiber Optik Adaptör SC APC Simpleks Optik Dağıtım Çerçeveleri Takım

     

     

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    İlgili kişi: sales

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler